کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-01 ساعت 20:26)American Darlin نوشته:  سلام به همه ی مهاجرین آینده
ای کاش چند ماه زودتر میومدم تو باغ لاتاری و این حرفا  Sad  ای کاش ...
الان این روز شمارو میبینم نابود میشم : (((

چندوقت پیشا بعضیارو میدیدم میپرن واسه ثبت نام و این حرفا هی به هم میگفتن لــاتــــاری ننوشتی هنــوز ؟؟؟؟؟
من میگفتم اینا چشونه هی دارن میدوئن دنبال آمریکا و این حرفا :|||| خاک تو سرم  Smile

حالا میگم که نکته ی وحشتناکی ذهنمو مشغول کرده ، موقعی که اسممون درمیاد باید آدرس آمریکا بدیم که گرین کارتمون بره به اون آدرس ، من هر چی فکر میکنم همه جای دنیا آشنا داریم جز آمریکا :|||
حالا این آدرسی که میدیم تا چه موقع قابل ویرایشه ، میشه لحظه ای که داریم میریم تو هواپیما آدرسو عوض کنیم ؟
حالا اگه آدرس اشتباه بدیم و گرین کارت بره جای دیگه بعد میشه بهشون بگیم و دوباره برامون صادر کنن ؟

آدرس یه هتل بده چندین بارم میشه عوضش کرد بعد برنده شدن فرمی که باید پر کنی اونجا میشه هر ادرسی نوشت بعدش تو سفارت موقع محاصبه میتونی عوضش بکنی تو فرودگاه میتونی عوضش بکنی این چیزا دلهره های بیخودی مهمترین چیز برنده شدن لاتاری بعدشم اینکه میگند 50 درصد افراد ویزا گیرشون نمیاد خیلی ها اصلا سفارت نمیرند شاید 95درصد افراد که میرند سفارت ویزا گیرشون میاد بجزع اینکه دیپلم نداشته باشی اشتباهی اسم یکی از بچه هاتو وارد نکردی باشی زن داشته باشی وارد نکرده باشی اشتباهی کشور دیگه ای بجا ایران موقع ثبت نام اشتباه وارد بکنی عکس یکی دیگه رو موقع ثبت نام داده باشی و فرمانده سپاهی چیزی باشی کلیر نشی
آسمون خدا همه جا یه رنگه ولی زمینش?............NYC❤️REZA??
NYC or LA?
Dvlottery2018:IT IS MY TURN
شمارش معکوس لاتاری (نترس کلیک بکن)

سایت معرفی نیویورک
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، limbo ، jalayevatan ، امیر007 ، aram_hpanahi ، alirezanz

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Reza2018 - 2017-04-01 ساعت 21:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان