کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-03 ساعت 07:39)mostafa2017 نوشته:  لازم دیدم نظر شخصی خودمو ارائه بدم (ممکنه قسمتهاییش اشتباه باشه، اما جمع بندی بر اساس نظر کارشناسان تو مقالات مختلف هست). همان طور که برخی دوستان هم بیان کردند این قضیه چند حالت داره، من کمی بازتر میکنم این قضیه رو:

1- دادگاه استیناف ناحیه 4 به ضرر ما رای بده که در اون صورت شکات پرونده ناحیه 9 رو به جریان میندازند.

2- دادگاه استیناف ناحیه 4 به نفع ما رای بده که در اون صورت وکلای دولت پرونده ناحیه 9 رو به دادگاه استیناف خواهند برد.

3- اگه نتایج دادگاه استیناف ناحیه 4 و 9 با هم در تضاد باشند اون وقت دادگاه عالی نظر خودشو باید اعلام کنه.

4- اگه نتایح دادگاه استیناف ناحیه 4 و 9 به نفع ما بشه ، دیگه به دادگاه عالی نخواهد رفت و دادگاه عالی هم همان نظر دادگاه اولیه رو تایید میکنه (یکی از زیباترین شرایط همینه).

5- اگه هر دو دادگاه استیناف ناحیه 4 و 9 هم به ضرر ما بشه، دادگاه عالی نتیجه نهایی رو مشخص میکنه.

پ.ن-1: نکته ای که اینجا مغفول افتاده دادگاه واشنگتن هست که چون دو دادگاه هاوایی و مریلند حکم رو اول اعلام کرده بودند، گفته بود فعلن حکمی صادر نمیکنه. نظر من اینه که اگه در بدترین حالت، در هر دو دادگاه استیناف هم خدای نکرده رای آنها به ضرر ما باشه، اون وقت شکات "ممکنه"، از دادگاه واشنگتن بخوان که نظر خودشو اعلام کنه. که مشخصه اون هم مسیر خودشو به دادگاه استیناف و در نهایت دادگاه عالی باید طی کنه.

5- اگه به دادگاه عالی بره و خدای نکرده گورساچ هم تایید بشه، همان طور که دوستان گفتند پروسه آماده کردن اون شکایت طولانی است و به احتمال زیاد هم بعد اکتبر دادگاه برقرار خواهد شد.

*** یک خبر خوب که احتمالن تا حالا هم شنیده باشین اینه که، ترامپ در یک کمپین انتخاباتی خودش به طرفداراش گفته بود که مخالفانشو بندازن بیرون (همون قضیه معروف که اگه زدینشون من هزینه دادگاهتونو میدم). حالا 2-3 نفری شکایت کردند و گفتند که طرفدارای ترامپ تو اون کمپین ما رو زده بودند که فیلمش هم موجود بود.

انرژی مثبت یادتون نره
ممنون مصطفي جان
يه احتمال ديگه هم هست
استيضاح ترامپ ?

پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، امیر007 ، bhb32 ، mostafa2017

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط Ali--usa - 2017-04-03 ساعت 08:11
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان