کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-05 ساعت 16:20)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-04 ساعت 16:28)rainyday نوشته:  دوست گرامی ریز نمرات نمیخواد نگرانیتو بزار برای موضوعات دیگه وقتی چیزی نمیخوان دلیلی نداره اضافه ببری و شاید با این کارا یه سنت بدی رو ایجاد کنی که از بقیه هم بخوان وقتی تو فایل پی دی اف سفارت چیزی دربارش نگفته پس شما هم نبر

حالا اگرم بخواد که نمیخواد به عنوان نقص مدرک میتونی بعدا بفرستی
البته من فک کنم اگه تمام افراد این سایت بهت بگن نبر شما آخر می بری

خيلي براي من عجيبه كه برخي دوستان به صرف يك تجربه مصاحبه خودشون و خوندن چند سفرنامه سريعا ميتونند (( حكم كلي )) بدهند. اينكه اينقدر از خواستن و يا نخواستن فلان مدارك مطمن هستيد و نگاهتون جوري هست كه (( ديكته وار ،دستوري و يقين كامل)) صحبت ميكنيد فكر ميكنم كمي ( در بهترين حالت كمي) منجر به كمراهي بقيه دوستان ميشيد.

دوستان عزيز اكر كه فقط نكاهي به صفحه مدارك مورد درخواست سفارت بندازيد و بر خلاف اين دوستمون كمي هم حوصله!! به خرج بديد در مطالعه اون در پايان با اين متن روبرو ميشيم كه من توجهتون  رو بهش جلب ميكنم:

*NOTE: Presentation of the above documents does not guarantee visa issuance. Additional documents may be required on a case-by-case basis.

به طور واضح اين متن اجازه اين رو به افيسر ميده كه از شما بر اساس كيستون مداركي رو در ارتباط با وضعييتون طلب كنه و شما نميتوني بگي خب شما كه تو سايتتون نكفتيد!!!! چون دقيقا شما رو رفرنس ميده به همين Note.

بنده به عنوان يك شخص نوعي نظرم اين هست كه  بر طبق اين Note  با توجه به پرونده هر كيسي ممكنه مدارك اضافه اي رو بخواد سفارت كه حدس من اين هست كه وقتي افيسر ميتونه روي سربازي ، شغل يا ... مانور بده سراغ ريز نمرات شما رو نخواهد گرفت....يا در ارتباط با كيسي كه سريازي و شغلي نداشته  احتمال اينكه به عنوان مدرك اضافه چيزي مرتبط با تحصيل شما بخواست به صورت اتوماتيك بالا ميره...  

اميدوارم كه كمكي باشه ولي حرف نهاييم اينه كه لطفا اينقدر محكم و به صورت داناي كل حكم كلي نديم در ارتباط با چيزي كه كاملا فازي هست و مربوط به انسان نه يك تصميم ٠ و١...

مجددا عذر خواهي ميكنم به علت اينكه مجبور شدم اين پست رو بدم...

خدمت دوست عزیزم عرض کنم که من حکم قطعی ندادم ولی با توجه به مطالعه مطالب سالهای گذشته و همچنین دوستانی کهمصاحبه تشریف بردن توی کیسهای لاتاری نمیگم وجود نداشته ولی تعدادش خیلی خیلی کم بوده
شما توی تجربیات دوستایی که توی این چن وقت اخیر هم رفتن ببینی از کسی ریز نمرات نخواستن
من خودم نمیبرم ولی اگه کسی دوست داره پول ترجمه بده و ببره خوب اون تصمیم شخصی خودشه
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط rainyday - 2017-04-05 ساعت 22:21
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان