کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-09 ساعت 23:05)farzadmohajer نوشته:  راستی الان یه فکری بنظرم رسیده که خیلی سریع کارم جلو بره :

بنظر شما من به ریاست دانشگاه بگم که ۲ واحد معرفی به استاد بهم بدن که در حالت
فارغ التحصیلی قرار نگیرم این ترم ؟؟؟؟ بهش هم میگم امتحانش رو نمیدم که حذف بشه

چقدر امکان همچین کاری هست ؟؟؟ هنوز مراحل فارغ التحصیلی رو شروع نکردم و دانشجو هستم

و یه خبر بهتر اینکه ، کارشناس گروه من ، در برگه وضعیت تحصیلیم در ترم قبلیم نوشته که :
این دانشجو در ترم بعد ۳ واحد دیگر دارد . یعنی سوتی خودشون بوده ...
من این برگه رو ببرم پیش ریاست به احتمال زیاد کارم اوکی میشه و روی حالت دانشجوی برمیگردم .

به ریاست میگم که بخاطر سوتی کارمند شما من تو هچل افتادم . پس باید ۳ واحد بهم بدید .

نظرتون چیه دوستای گل من ؟؟؟

بهترین راه حل اینه که به نحوی دانشجو باقی بمونی. خودشون بهتر از ماها راه حل رو میدونند ، ازشون بخواه کمکت کنند و راه نشونت بدند. اما بهیچ وجه طوری صحبت نکن که رییس دانشگاه رو در مقابل یکی از اعضای دانشگاه و یا مثلا کارشناس گروه قرار بدی. نتیجه خوبی نداره. میتونی لابلای حرفات به موضوع اشاره کنی ولی بهیچ وجه نگو سوتی کارمند خودتون بوده. چون اگه بگی به احتمال زیاد رییس دانشگاه هم در مقابلت موضع میگیره.
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، farzadmohajer ، Pegah123

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط modichan - 2017-04-10 ساعت 04:43
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان