کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-11 ساعت 13:26)payamshad نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 12:37)ostokhan نوشته:  
(2017-04-11 ساعت 12:26)payamshad نوشته:  سلام خدمت دوستان قدیمی و جدید
شمارش معکوس به پایان نزدیک شده ، برای همتون آرزوی موفقیت دارم . امیدوارم که از سوراخ سوزن لاتاری رد بشین و  اون جمله قشنگه رو ببینین
من امسال دیگه شرکت نکردم . رفتم دنبال پلن B .
امدم بگم که اگر واقعا قصدتون رسیدن به جهان خواره (: به لاتاری دل نبندین . در کنارش مطالعه کنین برای راه های دیگه
من 2 یا 3 سال کلی وقت گذاشتم و با کلی آرزو میومدم اینجا ( البته بماند که هیجان و دلشوره و دوستای خوبی که اینجا هستند خودش لذت بخشه ) اما منظورم اینه که امید زیادی
برای این موضوع نداشته باشین . گفته باشم که روز واقعه سگرمه هاتون تو هم نره
نقشه دوم فراموش نشه ( گر بر سر زلف او نشد (: بر سر زلف دیگری ) موفق باشین و پیروز
سلام
نمیدونم واقعا پلن بی که همه ازش حرف میزنن چیه؟ فقط میدونم باید پول داشته باشی اگه بخوای هر جا اقدام کنی. از طریق تحصیلی هم میشه ولی متاسفانه من این راه رو هم تست کردم تا حالا نشد. بگذریم
گمونم باید بشینیم تا هر موقع که خدا بهمون عمر میده نون و ماستمون رو بخوریم. از حالا هم میدونم دقیقا 20 روز یگه فاز و قیافه همه چجوریه  Sad   Sad

استخوان جون به هر حال هیچ چیز به راحتی به دست نمیاد . بله منم با شما موافقم همه چیز با پول حل میشه . پول مرده رو زنده میکنه . پول داشتیم خود آقای پرزیدنت میومد فرودگاه استقبال
اما هر چیزی هم یک بهایی هم داره .چیزای خوب بدون سختی بدست نمیاد . من دقیقا در تائید فرمایش شما میگم که به لاتاری دل نبندین وفای لاتاری به شما خیلی کمتر از وفای شما به لاتاریه . ازش تو ذهنمون بت نسازیم .  Wink

خدا به سر شاهده اصلا دلی نبستم به لاتاری. دیگه این 5 سال به اندازه کافی بهم ثابت کرده که چیزی از لاتری در نمیاد.
میگن پول داشته باشی سر سیبیل شاه هم ناقاره میزنی. من خودم دیگه بالای 25 سن دارم. مدرک تحصیلی دارم و خدمتمم رفتم ولی پولی در بساط ندارم که بخوام باهاش اینجا سرمایه گذاری کنم یا بخوام باهاش اقامت کشوری هم بگیرم. قبلا هم گفتم از طریق تحصیلی هم فعلا نتیجه ای نگرفتم. نمیدونم دیگه چه راهی میمونه جز دربدر شدن که خودتون میدونید چی رو میگم و به شخصه اصلا اعتقادی بهش ندارمو اون راه رو هیچ وقت امتحان نمیکنم چون هنوز به نقطه آخر نرسیدم. خلاصه نمیدونم مابقی دوستان چطور پلن A تا Z رو پیش میبرن.
یه مدتی هست فکر میکنم تازه اگه یه وقت لاتری قبول بشم خدایی ناکرده اصلا برنامه ریزی برای اونطرف چی میشه چون واقعا اگه با فلسفه ی حالا بریم اونطرف یه چی میشه اصلا موافق نیستم و فکر میکنم تباهی آخرشه بدون برنامه ریزی مهاجرت کردن.
در هر حال هر کی اقدام کرده موفق باشه و خداوند یار و یاورش. برای منم هر چی صلاح میدون پیش بیاره
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-04-11 ساعت 20:12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 9 مهمان