کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-12 ساعت 08:56)dv2017 نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 07:57)milad.abadani نوشته:  سلام دوستان عزیز,ان چیزی که من در امارهای ارائه شده از دوستان دیدم,به ازای هر 100 نفر یک نفر برنده است.درسته???? چرا دوستان عزیز این احتمال رو هم نمیدن.که شاید شما همان یک نفری باشید که از بین 100 نفر انتخاب میشود???? اخر یکی باید قبول بشود.در صورت قبولی خودم و یا دوستانم,در هر 2 حالت من خوشحال میشم و ارزوی موفقیت میکنم.
کم کم به خودم که نگاه میکنم,با پا گذاشتن در سن 31 سالگی,حس ماجراجویانه من کمتر شده.ولی با این حال دست از تلاش بر نمیدارم.

سلام دوست عزیز، اینکه ما اینجاییم امید به همون احتمال کمیه که گفتید و اونی هم که میاد و میگه هیچکدومتون قبول نمیشید برای همین احتمال کمه و مقداری هم شوخی وگرنه بعید میدونم کسی اینجا بیاد و امید به قبولی نداشته باشه  حالا چه برای خودش و چه دیگران
میشه در مورد ماجراجویی بیشتر توضیح بدید؟

ممنون برای آرزوی خوبتون
موفق باشید و برنده
سلام دوستان,من شخصا تک تک لحظات زندگیم ماجراجویی است,من شخصا از زندگی یکنواخت, شغل یکنواخت و... بیزارم.البته نظر شخصی من هست. یک زمانی سرپرست دفتر فنی یک شرکت وابسته تاسیسات دریایی کار میکردم,ولی به دلیل یکنواخت بودن کار تحمل نیوردم,و پس از ترک کار یک شرکت فنی ثبت کردم,که خوشبختانه تا به امروز 2 تا کار مشابه نداشتم,که این امر موجب فعال ماندن ذهن و جسمم میباشد. من همیشه به دنبال اتفاقات جدید در زندگی بودم.
هر زمانی که در تکرار زندگی قرار میگیرم,خودم را فراموش میکنم.
من مهاجرت را میپسندم,چون باعث میشود در این سن و با تجربه ای که دارم,احساس تولد دوباره میکنم.
چالش های زندگی من هر چقدر بزرگتر باشند,پس از رفع انها احساس پیروزی و قدرت میکنم.
امید به زندگی,همان چالش هایی هستن که به دست شما به موفقیت تبدیل میشوند.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، mona_ir ، Alirezawee ، copol ، shahin61 ، leader-m ، aristotel ، aram_hpanahi

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milad.abadani - 2017-04-12 ساعت 12:15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان