کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-12 ساعت 20:17)farzadmohajer نوشته:  
(2017-04-12 ساعت 20:05)Alirezania نوشته:  من یه فکری دارم دوستان چطوره یه فروم درست کنیم به عنوان " راه حلهای مشکلات فرزاد جان برای اخذ ریزنمرات و پاسپورت" ابنجوری وقتی کسی هم میاد این فروم دیگه چیزهای نا مرتبت نمی بینه و یه ۵۰-۶۰ صفحه ای هم کم میشه از حجم فروم.  و هم اینکه کلی دوستان می تونن برن فروم جدید و آگاهی کسب کنن از رویه اخذ پاسپورت از طریق دانشجویی!
نظرتون چیه؟

ای کاش فقط یک درصد از حال و روز منو متوجه میشدید ...
اینجا تنها جایی بوده که منو تا الان زنده نگه داشته ...
از فکر و استرس شدید ، باید منو از نزدیک ببینید که به عمق فاجعه پی ببرید .

در ضمن نگران نباشید ، جوابمو گرفتم همه رو پاک میکنم ...

آقا فرزاد واقعا شرایط شما سخت است قبول دارم امیدوارم مشکلتون حل بشه و این استرس و نگرانی شما به پایان برسه ولی اگر به فروم لاتاری برندگان 2017 سر بزنید میبینید در مورد همه موارد ممکن از سربازی و خروج از کشور گرفته تا مدرک تحصیلی و مدیکال و مسائل مالی تاپیک اختصاصی زده شده اینارو واسه دکورش که اونجا نزدند.زدند تا شما مشکلاتتون رو اونجا مطرح کنید.اینکه اونجا جواب نگیرید یه بحث جداست شاید به این مربوط باشه که کسی جوابی برای سوالتون نداره اونجا.بهرحال اگر اونجا جوابی نگرفتید مشکلی نیست اینجام بپرسید.انتقاد دوستان بیشتر پر شدن پستها با مطالب و مشکلات مربوط به شما است.عنوان تاپیکم مسائل مربوط به حکم ترامپ هست.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط Hadi_20 - 2017-04-12 ساعت 21:44
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان