کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-13 ساعت 17:50)ostokhan نوشته:  
(2017-04-13 ساعت 16:32)mona_ir نوشته:  به نظرم اگر کاری با تلاش پیش بره فکر کردن و برنامه ریزی راجع بهش باعث نمیشه اون کار اتفاق نیفته
اما یک مسئله ای که تنها شانس دخیل هست مخصوصا احتمالشم کم باشه،شب و روز بهش فکر کردن عاقلانه نیست
این درست نیست که اگر بهش فکر کنی نمیشه و فکر نکنی میشه! اما اگر تنها امیدت لاتاری باشه اگه نشه معلومه خیلی ناراحت کنندس
هر کسی جز لاتاری ممکنه راههایی به نظرش برسه که مناسب شرایطش باشه که مطمئنا رسیدن بهش سخت تر از لاتاری هست...
من خودم به اون راههای سخت هم فکر نمیکنم  Big Grin  شاید خیلی تنبل شدم از بس قبلا سختی کشیدم برای ذره ای موفقیت...
دارم فکر میکنم که چقدر چسبیدم به لاتاری انگار جز لاتاری هیچ چیز دیگه ای نیست که من خوشبخت تر بشم...اما کی میدونه کسی که سالها برنده نشده شاید خدا یه زندگی بهتری براش درنظر گرفته !!
شایدم دارم خودمو گول میزنم  Big Grin  نمیدونم والا
فعلا معلق هستم...

البته صحیح میگی ولی همیشه هم اینطور نیست شما همیشه کارهای برنامه ریزیت شده رو بروال پیش بره. همین پروسه ویزا ممکنه آفیسر اصلا بهت گیر بیخود بده و باهات حال نکنه یا اصلا دیر کلیر بشی.
یا سایر مسایل. من خودم مقاله ام رو اون انتظاری که داشتم قضیه پیش بره نرفته متاسفانه و بحث تحصیلی رفتن به خارج ایران رو با مشکل روبرو کرده. خیلی از مواقع اون چیزی رو که از شدت مطمئن بودن بهشون انتظار داریم بموقع خوب پیش نمیره. زندگیه دیگه
منظورم این نبود که هر کاری با برنامه و تلاش پیش ببری 100% موفق میشه!! مسلما اینطور نیست...
فقط میدونم با نا امیدی نه حالمون خوب میشه نه برنده میشیم نه هیچ اتفاقی میفته...
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، milad.abadani ، امیر007 ، shahin61 ، copol ، jalayevatan ، aram_hpanahi

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط mona_ir - 2017-04-13 ساعت 18:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان