کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-20 ساعت 00:49)ostokhan نوشته:  
(2017-04-20 ساعت 00:29)farrokh33 نوشته:  سلامی دوباره خدمت دوستان بسیار عزیز
فرصت اندک است وروزها گذران .از صمیم قلب آرزو می کنم دو هفته دیگر درتاپیک جدید اسامی دوستانی را از این تاپیک ببینم که قبول شده اند و دارند خودشان را آماده میکنند تا فرم های ds260را پر کنند وما برای قبولیشان به رسم مهاجرسرایی ها هوررررررا بکشیم. پیشنهادی دارم :
اگر یکی از دوستان باحوصله بتواند اسامی شرکت کننده هادراین تاپیک را دریک پست بنویسد سپاسگزار خواهم شد این کار چند حسن دارد :
1-اسامی گروه دوستان تاپیک انتظار درآخرین روزها درکنار هم قرار میگیرندویک خانواده بزرگ را تشکیل میدهیم
2-کسانی که از این گروه قبول میشوندزودترمشخص میشوند وما میتوانیم تبریک ویژه برایشان بنویسیم
3-چون درسالهای قبل چنین کاری انجام نشده میتواند الگویی باشد برای شرکت کننده های سالهای آینده
4-اگر جدولی طراحی شود وجلوی هر اسم تعداد سالهایی را که شرکت کرده اند +تعداد افراد کیس +محدوده سنی +...با این کار میتوانیم به چندپاسخ برسیم:
-میگویند هرکس سال اول است که شرکت میکند احتمال قبول شدنش زیاد است
-میگویند سن پایین وتحصیلات دانشگاهی احتمال قبول شدن را بالا میبرد
-میگویند.....
این فقط یک پیشنهاد است ومیتواند مورد نقد قرار گیرد وحتی مورد استقبال قرار نگیرد

@farrokh33@
آقا فرخ عزیز ما این کار رو از 2012 انجام دادیم و یه فایل پی دی افی درست میکردیم و تموم مشخصات شرکت کننده بچه های مهاجرسرا بود رو مینوشتیم و اسمش بود منتظران لاتاری .....
امسال کسی اعلام آمادگی نکرد برای تهیه فایل و از همه مهمتر بچه های زیادی این فایل رو منحوس و شوم میدونن. نمیدونم تو این دوره زمونه چرا این فکرها رو میکنن یه سری. در کل مایل نیستن به این کار . من دو سال این فایل رو تهیه کردم. اینکار زحمت زیادی داشت چون مداوم باید فایل رو آپدیت میکردیم.
شما میتونید تو تاپیک های شمارش معکوس سالهای قبل این فایل ها را دانلود کنید و ببینید
سلام دوست گرامی,من موافق هستم,به خرافات هم اعتقاد ندارم,اگر لیست رو درست کردی,حتما اسم من را وارد کن,ممنون
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: santaclara ، امیر007 ، ostokhan ، farrokh33 ، shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milad.abadani - 2017-04-20 ساعت 08:00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان