کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-20 ساعت 13:35)milad.abadani نوشته:  
(2017-04-20 ساعت 12:46)ostokhan نوشته:  @farrokh33@
آقا فرخ عزیز ما این کار رو از 2012 انجام دادیم و یه فایل پی دی افی درست میکردیم و تموم مشخصات شرکت کننده بچه های مهاجرسرا بود رو مینوشتیم و اسمش بود منتظران لاتاری .....
امسال کسی اعلام آمادگی نکرد برای تهیه فایل و از همه مهمتر بچه های زیادی این فایل رو منحوس و شوم میدونن. نمیدونم تو این دوره زمونه چرا این فکرها رو میکنن یه سری. در کل مایل نیستن به این کار . من دو سال این فایل رو تهیه کردم. اینکار زحمت زیادی داشت چون مداوم باید فایل رو آپدیت میکردیم.
شما میتونید تو تاپیک های شمارش معکوس سالهای قبل این فایل ها را دانلود کنید و ببینید
سلام دوست گرامی,من موافق هستم,به خرافات هم اعتقاد ندارم,اگر لیست رو درست کردی,حتما اسم من را وارد کن,ممنون

آقا @milad.abadani@ امسال که دیگه گذشت و گمون نکنم فایده ای داشته باشه . ان شااله اگه سال دیگه آمدید اینجا شما زحمتش رو بکشید. سپاس
[/quote]

هنوز 12 روز دیگه مونده,یک لیست معمولی از دوستان درست کنیم,خیلی دوست دارم ببینم نتایج دوستان چه میشود.
[/quote]

رک و بی پرده بگم حاضر نیستم وقت بزارم پایه تهیه چنین لیستی که هیچ کس حاضر نیست توش شرکت کنه با براش جالب نیست چنین فایلی.

دوستان انقدر بی حال و بی رمق هستن که پست نمیزارن که هیچ، جواب سوالی رو که هم میگیرن بلد نیستن روی تشکر کلیلک کنن و یا هر مطلبی رو که بچه های معدودی اینجا میزارن و زحمت براش میکشن رو تشکر و لایک کنن. پست گذاشتن من و بقیه منتی بر سر کسی نیست ولی یه حس قدردانی و تشکر هم دریغ میکنن از مطلب که جدیدی یاد گرفتن. اینجا ظاهرا مد شده هر کی پست نزاره یا تشکری هم نکنه دلیل بر بالا بودن کلاس کاریش. نه!!! آقا یا خانمی که چنین طرز فکری داری اینجور افکار تو هیچ جای دنیا جز همین مملکت خودمون پیدا نمیشه.
وضعیت جوریه که حتی یکی از طرف مقابلش اینجا خومشش نمیاد پاسخ پستش رو نمیده . تشکر که پیش کش. رتبه هاشونم همون مثل کاسه رود جایی که بازآید قدح در موردش حکم میکنه. رتبه بدی میدن. ندی هم نمیدن. حالا کاری هم ندارن طرف اینجا زحمتی کشیده یا نه. رتبه هم شده وسیله سرگرمی کاربران.
در هر حال من مایل نیستم تو این امور شرکت کنم. آقا میلاد شما تو اون گروه تلگرامی مطرح کن اگر کسی تمایل داشت این کار رو انجام بده.
خلاصه...بقول معروف خر ما از کرگی دم نداشت.
موفق و پاینده باش
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-04-20 ساعت 14:25

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان