کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-20 ساعت 14:54)nargol1990 نوشته:  من که میام میگم  Big Grin

بسته به دید آدم هاست
ممکنه یکی از خبر قبولی من خیلی خوشحال بشه یکی ام بگه حرومش Cool

من خودم اگه 11 روز دیگه ببینم فرزاد یا رضا یا مونا یا ریحانه میلاد  قبول شدن خیلییییییییییییییییییی خوشحال میشم...ازین که همون آرزوهای منو داره میره دنبال کنه خوشحالم ازین که به ارزویی ک تو دل منه رسیده خوشحالمممم....کلا جند سالیه یاد گرفتم به همه چیز دید مثبتی پیدا کنم البته زیادم آسون نبوده و از قبلم اینجوری نبودم!

شاید مجازی باشین هرگز هم همدیگرو نبینیم اما اسمتون همیشه تو خاطرم میمونه حتی اگه هیچوقتم قبول نشم یه روزی یه سالی ک پیر شدم و دارم پای گاز آشپزی میکنم میگم آخی روزگار یه جایی بود به اسم مهاجر سرا سال هایی که لاتاری ثبت نام میکردیم یکی بود به اسم رضا که برنده شد و رفت نیویورک Big Grin فرزاد استخونم فک کنم الان دیگه حساااابی پولداره و تموم پارکای ملی آمریکارو دیده همونایی که عکساشو واسمون میذاشت Rolleyes مونا بالاخره قبول شد و به خودکشی نرسید Big Grin الان ممکنه لس انجلس باشه Cool ریحانه هم که مث من عشق نیویورک بود الان تو خیابونای منهتنه و اصن شاید یادشم نباشه یه روزی همین خیابونا ارزوش بود Shy راستی میلاد کجاست؟ Smile یعنی همسرش بالاخره راضی به رفتن شد؟؟ Big Grin  
راستی آقا شاهینم که دیگه الان ساکن آستین Tongue یادش بخیر اسم دارو دسته نیویورکی هارو اون داد به ما Cool آقا فرخ م که مارکوپولومون بود Tongue کل آمریکارو گشته لابد تا الان Shy  Rolleyes

خدایی نامردینا همتون قبول شدین الا من Big Grin  Big Grin

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
یه سالی هم (یادم نیست دقیقا ؟DV201) من این اطلاعات رو جمع کردم همه هم همکاری کردن ولی زیاد اطلاعات آماری خاصی در اختیار نمیذاره Big Grin
اون سال یادمه از این لیست منتظران فقط ۲ کیس قبولی داشتیم (هر جا هستند شاد و سلامت باشند)
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، nargol1990 ، milad.abadani ، dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، copol ، shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط reza6966 - 2017-04-20 ساعت 21:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان