کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-24 ساعت 11:32)aristotel نوشته:  
(2017-04-24 ساعت 10:13)algh90 نوشته:  امیدوارم هرکسی بهترین سرنوشت برایش رقم بخورد... دوستان من شخصا از سال 2012 لاتاری ثبت نام میکردم... تا اینکه سال گذشته به این نتیجه رسیدم که قبولی در لاتاری شاید یک رویا باشد و سعی کردم از راه دیگری اقدام کنم .... و در کمتر از یکسال از تصمیمم الان منتظر دعوت به مصاحبه هستم(مصاحبه نوع ویزای ما فقط در حد انگشت نگاری و مدیکاله و هزینه ها و فرمها و مدارک الان برای NVC پست شده).. چیزی که اصلا باورم نمیشد.. اینم بگم که فقط با تحقیق و مطالعه به این نتیجه رسیدم و وکیل نگرفتم...و به این باور رسیدم که آمریکا به هر فرد به طور خاص اهمیت میدهد و برایش مهم نیست که اسم و رسمتان چیست... من سالها ورزش کردم... و حتی تحصیلات آکادمیکم هم در حوزه ورزش بود.... ولی در اینجا اصلا به من نه اهمیتی میدادند نه شغلی.. در رشته ام یکی از موفترین افراد بودم و در دانشگاه دانشجوی ممتاز با چندتا مقاله علمی... در امتحانات استخدامی که شرکت میکردم تمام مراحل را با موفقیت پشت سر میگذاشتم ولی در نهایت در مصاحبه گ ز ی ن ش رد میشدم..حتی معلم ورزش هم نتونستم بشوم... خیلی پشیمان شده بودم از اینکه تمام عمرم را برای ورزش قهرمانی صرف کردم... تا اینکه با نوع ویزای نخبگان آشنا شدم و بعنوان تیری در تاریکی اقدام کردم و در کمال ناباوری خیلی خیلی زودتر از افرادی که وکیل داشتند مورد قبول واقع شدم... و به این نتیجه رسیدم که سرنوشت آدما چقدر میتونه جالب باشه... من تمام عمرم دوست داشتم برم آمریکا برای زندگی.. ولی راهشو نمیدونستم و با اینکه ریاضیم عالی بود ولی دست سرنوشت منو هول داد به سمت ورزش.... و ناخواسته کلی مدارک ورزشی جمع کردم.. همیشه میگفتم چرا سرنوشت من اینجوری بود که با این همه هوشی که من داشتم راهم این شد و بخاطر رشته درسی ام به من کار نمیدن بدون توجه به هوش بالایی که داشتم...ناراحت بودم.. تا اینکه تمام این مدارک و تحصیلاتم اینجا بدرد خوردو در کوتاهترین زمان من به آرزویم رسیدم... جالب اینجاست با تحقیقی که کردم شغل در حوزه رشته من یکی از شغلهای پر در آمد در اونجاست و ممکنه زندگی من کلا ازینرو به اون رو شود.... میخوام اینو بگم که اگه لاتاری نشد تحقیق کنید شاید راه دیگری پیدا کنید.
ضمن تشکر از اشتراک گذاریتان جایی توی سایت توضیح بیشتری در باره این روش داده نشده؟
من فوق لیسانس سینما دارم و 25 سال توی صداوسیما کارکردم و یک سال هست بازنشسته شدم .الان دو  سه سالی هست در دانشگاه هنر رشته سینما و تلویزیون تدریس میکنم.
آیا این نوع ویزا شامل من میشه؟(یعنی ما هم نخبه ایم Tongue )

سلام
ویزایی که ایشون میگن ویزای EB1 هستش که باید تو حوزه علمی ورزشی سینمایی و .... در سطح کشور و بین الملل سرشناس باشید.
من در مورد CV شما چیزی نمیدونم ولی بهتره مدارکتون رو به یه وکیل در اونطرف بفرستید تا روش یه اسسمنتی داشته باشه ببینه شما مشمول این ویزا میشید یا خیر تا بعدا خودتون بتونید اقدام کنید. فقط باید مستندات زیادی از خودتون برای ارائه داشته باشید در سطح کشور و جهان
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani ، aristotel ، dv2017 ، shahin61 ، algh90 ، leader-m ، nargol1990 ، Farzad Immigrant

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-04-24 ساعت 11:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان