کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-04-26 ساعت 10:42)shahin41 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 01:09)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 00:05)ملیس نوشته:  سلام دوستان
کیس مهاجرتی ما در سفارت ارمنستان یکضرب تایید شد.
امیدوارم این لحظه شیرین قسمت همه دوستانی که در این مسیر هستند بشه.

ببخشيد اين كيس مهاجرتيتون لاتاري بوده ديگه؟ بله؟

با توجه به اینکه تاریخ عضویت ایشان در مهاجرسرا 2010 میباشد، فکر نکنم از طریق لاتاری اقدام کرده باشند.

ببخشید که توضیحات من کامل نبود. راستش خیلی خوشحال بودم و میخواستم با شما عزیزان که در تمامی این فراز و نشیب ها همراه بودید تقسیم کنم.

کیس ما دعوت فامیلی بود از طریق والدینم. همسرم سربازی رفته بود در ارتش...مدرک تحصیلی هر دوی ما دکترا....بچه هم نداریم
اصلا سوال و جواب نکردن ....خیلی ارام و راحت مصاحبه کردن..... اول مدارک را یه خانم که تسلط خوبی به فارسی داره مرتب میکنه و بعدش در اتاق دیگری با شما مدارک را مرور میکنند. بعدش هم اگر همه چیز خوب باشه میگن قسم بخورید که همه چیز واقعی است و بهتون تبریک میگن...... به همین راحنی .......

فقط اخرین مالیات اسپانسر را که 2016 بود را خواستند ....سوابق کاری و مدارک تحصیلی و عقد نامه ما را خواستند
مدارک ما فقط توسط دارالترجمه رسمی ترجمه شده بود و مهر دادگستری و امور خارجه نداشت...ما کلی مدارک اضافی ترجمه کرده بودیم که هیچ کدام لازم نبود مثل چرخش حساب بانکی یا قباله منزل....پول اضافه بابت ترجمه ندهید. نیازی به گواهی سوء پیشینه هم نیست. از ما در مورد شبکه اجتماعی و ایمیل هم سوال نکردن

ویزیت مدیکال ما توسط دکتر انوش اوردیان بود ......با اینکه واکسیناسیون انستیتو پاستور را داشتیم و کامل بود ولی دیفتری را مجدد تزریق کردنند چون قبل از دسامبر زده بودیم..... مبلغ 10000 دارم ارمنستان که معادل 20 دلار هست را بابت هر تزریق گرفتند..... تمامی هزینه های مدیکال با دارم ارمنستان هست. بعد از ویزیت پزشک برای عکس برداری ریه و ازمایش خون و معاینات دیگری ارحاع داده میشوید ...به خاطر داشته باشید تمامی قبض ها را نگه دارید. مدارک پزشکی مستقیم توسط پزشک به سفارت ارسال میشه ولی 2 روز بعد از معاینه یک نسخه از خلاصه ویزیت به انضمام عکس ریه را به خودتون میدن تا وقتی به امریکا رفتید به پزشک خانواده بدهید. برای دریافت این اطلاعات از شما قبض های پرداختی را میخوان.
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، mulan1979 ، bhb32 ، شهرادلیلا ، Moh.Bahrami1989 ، alo ، HamidHu ، hosseinkht ، sheghi

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایران... - توسط ملیس - 2017-04-26 ساعت 14:43
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان