کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-26 ساعت 18:30)milad.abadani نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 18:23)reyhaneh_h نوشته:  در مورد تايپيك هاي زبان هم همين موارد صدق ميكنه.
به هرحال از نظر من گذاشتن اين نكات زبان كه ممكنه به درد يك نفر بخوره بهتر از اينه كه بيام بگم:
سه روز مونده!
من قبول نميشم!
من حتما قبول ميشم!
فلاني تو حتما قبولي!
امروز قرمه سبزي خوردم!
صبح بخير ايران!

همونقدر كه هركسي سهم داره اينجا مطلبي بذاره يا حرفي بزنه منم حق دارم، تا جايي كه قانوني رو نقض نكنه.
به كسي اجازه نميدم بخواد دخالت كنه تو چيزي كه حق منه. يا بخواد با بي ادبي تمام بهم بگه تو كشور قانون نميتونم زندگي كنم.

به نظر من اصطلاحات انگلیسی خیلی هم خوب هستند. البته یک خواهش هم دارم. اگه بشه به صورت پی دی اف هم ساخته بشه که عالی میشه.
به نظر من حفظ کردن این اصطلاحات کمک زیادی میکنه. برای شروع. که حد اقل در مقابل یک خارجی گنگ نباشیم.
اگر بتونی این اصطلاحات رو دسته بندی کنی. مثلا غذا ها. کار . سفر . ارتباط با راننده های وسایل نقلیه عمومی. خرید لوازم از فروشگاه ها. و ... خیلی خیلی عالی میشه
اتفاقا چند سال پيش كه جناب اميرمهاجر اينجا هنوز مدير بودن يه همچين برنامه اي داشتيم و قرار بود يه قسمت مخصوص براي اينكار داشته باشيم كه همينجوري كه شما گفتي اطلاعات دسته بندي شده باشه اما متاسفانه ايشون مهاجرت كردن مشغلشون زياد شد و نشد ادامه پيدا كنه. منم دوسال مهاجرسرا نبودم، الان كه برگشتم خواستم يه سري از اين نكات رو اينجا به اشتراك بذارم شايد بين صحبت هاي ديگه يه چيزي هم ياد بگيريم. والا نميدونستم انقدر كار زشت و ناپسندي دارم ميكنم وگرنه اينكارو شروع نميكردم.
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، امیر007 ، هووخشتره ، shahin61 ، leader-m ، nargol1990 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط reyhaneh_h - 2017-04-26 ساعت 18:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان