کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-26 ساعت 20:11)milad.abadani نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 20:08)reza6966 نوشته:  
(2017-04-26 ساعت 20:06)milad.abadani نوشته:  دوستان . ۲۴ دقیقه دیگه. میریم توی ۵ روز. هوراااااااااااااا
راستی دوستان - اگه کسی خواست براش فال حافظ بگیرم. بگه تا بگیرم

اینجا که خلوت شده ، پس یه فال واسه من بگیر  Rolleyes  لطفا

یکی یکی> یه نیت خالاصانه بکن. بهم اعلام کن تا برات فال حافظ رو بگیرم.

سلام دوستان ..این فروم ماشالا جز فعال ترین و دوست داشتنی ترین فرومهای مهاجرسراست ..من هم پارسال این موقع ها چند روزی شوق و استرس اعلام نتایج رو داشتم ولی نسبت به شما اطلاعاتم خیلی کم بود و اصلا از مراحل بعدی قبولی خبر نداشتم و جایی به اسم مهاجرسرا به گوشم هم نخورده بود ..نه میدوستم کیس نامبر چیه نه مدیکال نه مصاحبه و ... ولی شما حتی کیس نامبر احتمالی هم حدس زدید دمتون گرم با انرژی مثبت و جاذبی که دارید.
پارسال همین موقع ها شب اعلام نتایج یادم افتاد که یه داستانی به اسم لاتاری هم چند وقت پیش داشتیم که الان باید چک کنیم ببینیم چی شده.. سایت رو که باز کردم اون جمله معروف has not been selected به چشمم نخورد و به جاش یه صفحه باز شد که اسم و فامیل و یه متن داشت با خودم گفتم لابد امسال فرمت اینکه بگن قبول نشدی فرق کرده. اما گویا نامه قبولی بود . از اون شب به بعد یکسال پر استرس و بلاتکلیف شروع شد ..هیچ کاری رو جدی نمیشه شروع کرد و همش انتظار .. مخصوصا از وقتی رییس جمهور جدید اومد بلاتکلیفی و استرس به اوج رسید .. هیچ دو ماهی بدتر از فوریه و مارچ نبود هر روز یه خبر که زندگی که چند ماه تو ذهنت ساختی میبرد و هوا و میاورد پایین ..این داستان هنوز هم ادامه داره و خواب خوش رو ربوده .. میخوام بگم که قبولی شروع یه راه غیر مطمین طولانی هست که هزار جور فراز و نشیب داره .. انشالا که هر چی صلاحه اتفاق بیوفته ..
تو این داستان اسم یه کسایی در میاد که ممکنه چهار ماه بعد اعلام نتایج تازه بفهمن که برنده شدن و شاید هم اصلا نفهمن که برنده شدن و بسوزه اون کیس..جامعه اماری برنده شده ها خیلی وسیعه کاش اسم کسایی دربیاد که مهم باشه براشون.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Pooya - 2017-04-26 ساعت 20:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان