کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-28 ساعت 23:21)azimi1989 نوشته:  
(2017-04-28 ساعت 23:08)ostokhan نوشته:  یک عده فکر میکنن تو ایران اگه عجز و لابه کنن خدا یه چشم نظری بهشون داره و یک دلرحمی در حق اونها میکنه.
روی سخنم به کسی نیست و کلا همه ایرانیها رو میگم.شما ناامیدی پیشه کنی یا امیدوار باشی حقیقت و تقدیرت عوض نمیشه
خود من هم خیلی وقتها پیش خدا عجز و لابه کردم ولی مثل اینکه خدا انسانهای ضعیف رو تحویل نمیگیره

بحث عجز و لابه نیست ، واقعا دیگه حوصلشو ندارم ، واقعا خسته شدم ، چند ساله دنبال رفتنم ، به هر دری زدم نشد ، لاتاری هم که کلا رو هواست ، مهاجرت تخصصی هم تا من بیام سابقه کارمو کامل کنم و مدرک زبانمو بگیرم شده 30 سالم ، تازه اگه تا اوت موقع قوانین عوض نشه یا سخت تر نشه ، تازه سر 30 سالگی اقدام کنم بترکونم تا 31 سالگی میرسم مثلا استرالیا ، تازه میشم اول راه و سختی که باید 5 سال تحمل کنم تا جا بیوفتم ، میشه 36 سالم ، کی زندگی کنم؟ کی تشکیل خانواده بدم ؟! کی از زندگیم لذت ببرم؟!!!!

وقتی به این چیزا فکر میکنم دیگه واقعا خسته میشم و بیخیال ، پیش خودم میگم ول گن بابا امثال من خیلی سخت بتونن مهاجرت کنن ، واسه مهاجرت یا باید خیلی خوش شانس باشی یا خیلی پولدار یا خیلی پوست کلفت ، که من هیچ گدوم نیستم ، ای بابا بیخیال ،کلا شدم انرژی منفی

ایشالا شماها برنده بشین ولی من دیگه واقعا بریدم، دیگه حوصله سختی های مهاجرتو ندارم ، همینجا ادامه میدم تا این زندگی بیخود تموم شه.

خدا باعث و بانی این وضعیت رو لعنت و به انواع سرطان مبتلا کنه

شما مخاطب خاص من البته نبودی و مطمئنا پست من عمومیت داشت
جاش نیست اینجا برات از شرایطم بگم
همینو بس که مدرک بدست بیکارم. باید بری شکر کنی و شاغلی و کمتر به مشکلات فکر میکنی تا یه آدم بیکار که ذهنش 1000 جا میره
والا من شرایطم بمراتب از خودت بدتره و مثل ربات شده زندگیم. بعضی روزها از بی مصرف بودن خودمم بدم میاد
ولی چه میشه کرد؟ آیا این وضعیت مختص فقط منه؟ نه بخدا خیلی جوونا اینجا همین مشکل من رو دارن
خدا باعث و بانی این شرایط رو مفلوک کنه. ان شااله
راهها بسته هستش. امیدوارم امسال سال ما باشه و قضیه اینجا تموم شه.
آمین
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، milad.abadani ، dv2017 ، hameddjj ، limbo ، copol ، jalayevatan ، امیر007 ، leader-m ، Farzad Immigrant

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-04-29 ساعت 00:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان