کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-04-30 ساعت 20:45)khatarnak نوشته:  
(2017-04-30 ساعت 20:40)American Darlin نوشته:  
(2017-04-30 ساعت 17:26)ostokhan نوشته:  
سرزمین زیبای رنگ، آب و نمک!
رفیق میتونی یه توضیحی راجب سرعت و ترافیک اینترنت در شهرهای مختلف آمریکا و همچنین قوانین مربوط به کپی رایت و دانلود موزیک و فیلمها بدی ؟
مرسی  Shy

هر  چیزی  که قوانین  صاحبان  هنر  سینما  و  برنامه نویسان  و...   را نقض کند  

مانند  کرک  نرم افزار  مانند  دانلود  بدون  مجوز  مثل  تورنت  فیلمهای  خارجی  و  حتی  بعضی از  فیلمها و  کلیپهایی  که  در یوتیوب هست  

اینها  خلاف  قانون هست

هرچیزی  را که قصد دانلود  ان را دارید  بدانید  که اون  برنامه  یا  فیلم یا موزیک  جزو  کپی  شده ها  و یا کرک شده  هارا نباشد  مگر انکه  سایت اصلی  و دارای مجوز  امکان

دانلود و نمایش را به مخاطبینش داده باشد

سرعت  اینترنت هم  بسته به ایالت  و شهر  آمریکا  دارد  و معمولا  سرعت  بالا  و  حجم ترافیک  کم  هست

نرم افزار سخت نمی گیرن اگر کار تجاری باهاش نکنی
فیلم می شه از سایتهای ایرانی دانلود کرد اما معمولا نمی سرفه ادم می ره سینما فیلم می بینه گرون نیست.
موسقی هم یوتوب هست دیگه
اینترنت سرعتش خوبه
اینترنت مبایل محدودیت حجم داره اما پول بیشتر بدی نامحدود
اینترنت خونه محدودیت حجم نداره
موسقی هم می شه اپل موسقی استفاده کنی ماهیانه یه پولی بدی من خودم کلا ایرانم بودم اهل موسقی نبودم. اونم می شه دانلود کرد. موارد مرتبط با اینترنت کلا باید طرف وارد باشه . من هر چی که توی اینترنت باشه اراده کنم مال منه اما خوب هر کسی نمی تونه.
کلا بیشتر بحث وقت هست تا اینکه بحث خریدش یا پولش. خرج فقط اجاره خونه زیاده بقیه خرج هاهیچی نیست.
همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط sadeghi897 - 2017-05-01 ساعت 00:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 10 مهمان