کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-01 ساعت 01:46)aram_hpanahi نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 01:28)javadth نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 01:15)ostokhan نوشته:  
سفر به نیویورک این بدی ها را دارد!

شاید در نگاه اول عاشق کشور یا شهری که به آن سفر کرده اید شوید اما ممکن است هنگام خروج از آن مکان، احساس تان تغییر کنید زیرا خواسته هایتان را آنطور که باید، بر آورده نکرده است. نیویورک از این دست شهرها است، چراغ های روشن، خیابان های شلوغ، تکنولوژی و مردمان شاد در نگاه اول توجه شما را به خود جلب می کند اما چیزهایی هم وجود دارند که می توانند موجب آزار شما در طول مسافرت در این شهر شوند. آیا سفر به نیویورک یکی از آرزوهای شما است؟ اگر موارد زیر را نادیده بگیرید، شاید بتوانید از اقامت در آنجا نهایت لذت را ببرید.

به نظرم کسی که چند سال تهران دووم اورده میتونه نیویورک هم دووم بیاره

آقا فرزاد دستت درد نکنه واسه مطالب مفید خسته نباشی برادر
آقای javadth عزیز به نظر من (کاملا شخصیه)مایی که تو این شرایط زندگی دووم اوردیم و میاریم،میتونیم تو جاهایی مثل نیویورک دووم بیاریم به لحاظ توصیفات آقا فرزاد،منتها به نظر من از ی ایالت ارزون شروع بشه زندگی خیلی بهتره حد اقل۲ سال،هم تا حدودی پس انداز داری ،هم زبون رو کامل راه میوفتی و دیگه تپق نداری،هم با فرهنگ آمریکا بیشتر آشنا میشی و هم خود شخص وقتی از ی جای ارزون شروع کنه و بتونه کار گیر بیاره و در تعامل باشه با مردم اعتماد به نفس بیشتری هم پیدا خواهد کرد
ولی تو جایی مثل نیویورک شاید نشه به زودی کار پیدا کرد،یا اگر باشه دخل و خرج با هم ناهماهنگ باشه و در نهایت جنگ اعصاب و فعالیت بیشتر و از دست دادن اعتماد به نفس و خوش نگذشتن و ناراضی بودن از شرایط رو به همراه داره البته برای کسی که بودجه محدودی داره
البته این نظر بندست

همیشه به خودم میگم پرنده تا بال نزنه نمیتونه پرواز رو یاد بگیره
بال زدنش هم یعنی دل کندن از خیلی چیزا مثل خونواده
خود من تا زمانی که تهران نیومده بودم کلا یه موجود به درد نخور و اس و پاس بودم ولی چون خونه پدر و مادرم بودم فکر میکردم خودم دارم زندگیم رو میچرخونم Big Grin

و اما در مورد انتخاب شهر ، دقیقا این یه مسئله شخصی هستش شنیدید که میگن ممکنه تا اخر عمر شما ایالتت رو عوض نکنی و همونجا ساکن بشی
یکی ممکنه کارش صنعتی باشه و فیزیکی و بیاد نیویورک یا هر شهر بزرگ دیگه و یکی کارش مربوط به نفت باشه بره شهرهای نفتی
یکی مثل منم کارش طراحی وبسایت باشه از هر جا بتونه کارش رو مدیرت کنه به خاطر همین اونجا خوبه که آدم دلش خوش باشه اگر نشد و مجبور شد بره یه شهر بزرگتر بازم شهر بزرگ رو انتخاب کنه

ولی اگر بخوام به بقیه توصیه کنم میگم حتما نیویورک رو انتخاب کنید تا مجبور بشن برای سال اول زندگیشون یه حرکت بزرگ بکنن
ساکن شدن توی یه ایالات ارزون باعث میشه آدم تنبل بار بیاد اونم زمانی که سرمایه ندارید - اگر سرمایه داشته باشید چه اشکالی داره ارزونترین ایالات رو انتخاب کنید
ولی اگر شخصی سال اول بیاد نیویورک و بتونه خونه ای اجاره کنه خودش رو به اب و اتیش میزنه تا پول خوبی کسب کنه و بعد 3 تا 5 سال این پول کافی هستش برای یه کار سبکتر و یه ایالت بهتر

من که شخصا ترجیح میدم یه ایالت با تراکم جمعیت کم باشه
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط javadth - 2017-05-01 ساعت 14:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان