کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-01 ساعت 16:47)shahin.za نوشته:  سلام
امروز مهاجران آمریکا قراره در روز اول می تظاهرات ده هزار نفری در سرتاسر آمریکا از جمله نیویورک،شیکاگو،سیاتل،لس انجلس  انجام دهند که این تظاهرات با همکاریه کمیته حمایت از مسلمانان آمریکا در مقابله با فرمانهای ضد مهاجرتی ترامپ از جمله ساخت دیوار و ممنوعیت مرود ۶ کشور اکثریت مسلمان و همچنین دستور اخیر شهرهای سنکچوری است
مهاجران تصمیم دارن امروز نه سر کا بروند نه به مدرسه ونه خرید بکنن و اعتراضشون رو نشون بدن که مهاجران چقدر نقش مهمی در این کشور دارند
این روز مصادف با روز کارگر در کل جهان است،معترضان بر این باورند که از زمان انتخاب دونالد ترامپ اولین باری است که می بینند یک شخص به این شدت از مهاجران بیزاری می کند
وکیل ها می گویند می خواهیم پیام ما به گوش دولت و ترامپ و حقوقدانان و مردم برسد تا ببینند که ما در مورد سیاستهای افراطی ایستادگی خواهیم کرد
بسیاری اعتقاد دارن که این اقدام باعث خواتد شد دولت دوباره دستورش را بررسی کند و از ادامه دادن به ان بپرهیزد
وکلا اعتقاد دارن این دستور ترامپ وکلا و افراد زیادی را علیه ترامپ کرده تا به هدفشان برسند
https://apnews.com/e9972ac2f035460ab107d...inst-Trump
همچنین وکیل ایوانکا ترامپ نیز مخالفت خودش رو از فرمان ضد مهاجرتی اعلام کرده
این خبر رو دیشب دیدم لینکشو براتون می زارم
به نظر من منتظر خبرهای خیلی خیلی خوب باشین

از شاهین و مصطفی عزیز و دیگر دوستان بسیار بسیار سپاسگذار هستم که اخبار و رویدادها رو اطلاع رسانی می کنند . به امید روزهای خوب و اینکه این دوستان خوش خبر باشند . سوالی داشتم از دوستان ولی قبلش عذرخواهی میکنم که مربوط به تاپیک نیست و هر در تاپیک مربوطه هم جوابی نگرفتم !!! هزینه مدیکال در ترکیه برای من و همسرم و پسرم که 5 سالش هست با داشتن کارت زرد و تزریق همه واکسن ها حتی تست ابله مرغان ماکزیمم چقدر باید هزینه کرد ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mahii

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط raman_np - 2017-05-01 ساعت 18:30
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان