کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-01 ساعت 20:08)milade نوشته:  
(2017-05-01 ساعت 19:13)ostokhan نوشته:  پنج سال هستش که اینجام  و بطور مداوم فعالیت داشتهه ام. دوستان قدیمی که دیگه من رو میشناسن

اونوقت به گفته این کاربرمون یک ماه پیش اومدم اکانتی به نام Rfali رو ساختم که یه روزی میخوام باهاشون بحث کنم از این اکانت جدید استفاده کنم علیهش.

قضاوت رو به عهده کاربران میزارم. قدیمی ها رو من شناخت دارن. جدیدی ها هم که تو این دو سه ماه گذشته شناخت نسبی پیدا کردن و تقریبا میدونن چجور ادمی هستم.

اگر شما هر گونه انتقادی رو به پستهای ناامید کننده تون برنمیتابید دلیل نمیشه که بیای بقیه افراد رو به ساخت پروفایل فیک متهم کنی.

تمام مدیران اینجا و حتی ناظم اینجا بارها و بارها اعلام کردن که ما پروفایل های فیک رو میتونیم تشخیص بدیم و تا بحال این کار رو کردیم. نمونه اش اکانتهای ردبول که اکثرشونن اکسپایر شدن. همین جا اعلام میکنم به تمام مدیران که چنانچه اکانتی مربوط به  من سراغ دارن که برای چنین روزهایی ساخته ام باطل کنن و برای دیگران آشکار کنن که اینها فقط تراوشات ذهنی یک کاربر هستش. بنده تنها یک اکانت به نام farzad immigrant ایجاد کردم سال گذشته اونهم بدلیل این بود که اکانت فعلیم دی اکتیو شده بود و بارها  و بارها این رو گفته بودم که من همون استخوان سابق هستم. زمانیکه این پروفایل قدیمی ام اکتیو شد دیگر با اون اکانت نیامدم.متاسفانه بدبینی و منفی گرایی این کاربر به حدی رسیده که اگر کسی 5 ریپلای بزنه ایشون فکر میکنن که شخص دوم همون اولین نفر هستش

جناب،

بچه های اینجا هر جوری مایل هستند میشناسند همدیگه رو، شما مشکل داری انگار و به همین دلیل اصلاً وارد بحث با شما نمیشدم. برای مثال یادمون میاد لاتاری 2014 و اینکه ناراحت بودی از اینکه چرا رتبه میدن به دیگران و تشکر نمیشه و قهر کردنت توی سال 2015 و ... بعد حالا فعالیت 5 ساله که چی؟ همه ما فعالیت داریم بدون منت!
اینکه مالتی اکانت هستی و پارسال بن شدی و با اکانت دیگه ات اومدی که جای بحث نداره، اما حالا چرا تعجب میکنی از اینکه بخوای یه اکانت دیگه هم داشته باشی و با یه وی پی ان تخریب کنی یکی دیگه رو؟ شما که سابقه مالتی داری دیگه چرا!

بعد شما که ادعای فضل و کمالت میشه چطور از میلاد شاکی هستی که پست من رو لایک کرده و اونوقت خودت میری پست همین کاربر Rfali رو که میگه "به درخت حیاطمون" رو لایک میکنی؟ خب هدفت چیه؟ جز خوابودن  عطش درون؟ فکر میکنی اینکه پست های Rfali به محض ایجاد توسط شما لایک میشد جای تعجب نداره؟ در حالی که جوابی هم نمیدادی و فقط لایک میکردی؟ و احیاناً هر زمان که من با شما درگیر میشدم این کاربر فعال و انلاین میشد؟ و جالب تمام پست هاش تشکر شما رو داره؟ جالب اینکه من حتی احساس میکنم مالتی اکانت شما بیش از این حرفهاست چراکه کاملاً تابلو هست که دنبال چی هستی به وسیله جلب توجه و لایک و فلان و بهمان.

اما باز هم به من و شما مربوط نمیشه که چرا فلانی از فلانی تشکر کرده، مثل این هست که من بگم اقا چرا کاربرا از شما تشکر میکنند!

اگر کمبود توجه شما و اینکه وارد بحث من و نفر دیگری نمیشدین الان کار به اینجا نمیکشید، پس بهتره توی موضوعاتی که طرف دیگرش شما نیستی وارد نشید. من واقعاً اصلاً خوشحال نیستم و نمیشم از اینکه بخوام با شما حتی بحث کنم!

پس لطفاً از این به بعد تا زمانی که از شما حرف نزدم روی پست من Quote نکن وگرنه انتظار پاسخ داشته باش! الان هم بحث دارید بفرمایید خصوصی بیش از این لازم نیست در افشانی کنین.
سلام.
-2014-15-16-17-18
بهترین نیرنگ زندیگی من صداقت است.
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، hooman13 ، aram_hpanahi

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milad.abadani - 2017-05-01 ساعت 20:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان