کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
بزرگترین حدس من اینه که بعد از پایان این دو دادگاه و نتیجه اون که انشالله به نفع ما خواهد بود، سفارت خونه ها شروع کنند به کلیر کردن گروهی. چون همان طور که قبلن هم گفتم وقتی قرار باشه که پرونده به دادگاه عالی بره با توجه به محدودیت زمان برای آماده کردن پرونده، نزدیک بودن به تعطیلات دادگاه عالی و زمان بندی کیسهای در نوبت دیگه (هر ماه دو هفته دادگاه برقرار است، هر ماه یک کیس) به احتمال زیاد زمان تشکیل دادگاه عالی به بعد از اکتبر موکول خواهد شد. پس دوستان منتظر در صف کلیری زیاد نگران نباشید و خودتونو برای کلیر گروهی بعد از پایان دادگاهها آماده کنین. دوستان منتظر مصاحبه و کارنت شدن هم نگران نباشید. بیایید همگی دعا کنیم و انرژی مثبت خودمونو به سمت دادگاهها روانه کنیم تا انشالله نتیجه اون دادگاهها هم به نفعمون باشه (شواهد هم تاکنون اینطور میگه) و بعد اون با خیال راحت ماههای باقی مانده تا دادگاه عالی رو بگذرونیم.

پ.ن: از ته دل آرزو دارم بعد پایان دادگاهها حدسم به واقعیت بپیونده و همگیمون خوشحال بشیم.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: ILMAN ، bsbali ، Sudeh ، ekhveh ، Ali--usa ، AbbasHTC ، فافافا ، fb2016 ، sayhoon ، V_B ، bhb32 ، arezoo dream ، Bboys_s ، mulan1979 ، zamini1975 ، Pegah123 ، hsh85 ، alo ، شهرادلیلا ، ramin_red ، onasiss

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط mostafa2017 - 2017-05-03 ساعت 15:00
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان