کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 18:39)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 17:40)javadth نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 17:38)mehrdad_latery نوشته:  سلام دوستان نميدونم از كجا شروع كنم واقعا تأسف داره از ملت ما طرف واسه خنده تمام فاميلشون شركت ميده تو قرعه كشي يا طرف كافي نت داره براي پول گرفتن رويا پردازي ميكنه براي طرف شركت كنه. الان ٨ سال منتظر برنده شدن هستم تمام شرايطم جوره ولي ميبيني ماشالله تمام ملت شركت كردن خدايي كساني كه برنده ميشن نصف نميرن واقعا منبعي نيست صحبت كرد واسه ايرانيا پولي كرد خدايي اين كاره انجام بده هيچ كس ثبت نام نميكنه واقعا خسته شدم

هر ملتی رو باید از ضرب المثل هاش شناخت

میگن دیگی که برای من نجوشه سر سگ توش بجوشه

یا میگن خر فلانی که از پل گذشت

اینا رو الکی نساختن برای همین ذات خودخواه ملت ما ساختن که نمیخوان هموطنانشون پیشرفت کنن

طرف چوپون یه روستاس که تا الان مرکز استانشون هم نیومده ولی به لطف همین اینترنت های ایرانسل میاد شرکت میکنه

یا از این قبیل

بازهم نتایج اعلام شد و این بحث شرکت کردن فله ای پیش اومد.دوستان چرا نمی خواین قبول کنید شانس برنده شدن در لاتاری زیر 1 درصد است.این م
همترین عاملی است که باعث میشه شما برنده نشید.اینقدر دق و دلی تون رو سر هموطناتون خالی نکنید لطفا....
شما بیا نگاه کن یکی میاد با کیس 7 هزار میگه بهم ویزا نرسید.یا طرف میگه با کیس 8 هزار امیدی ندارم.چرا اینو میگه؟برای این میگه که همه نه ولی اکثریت قریب به اتفاق برنده ها برای رفتن اقدام می کنند.حالا اگر افراد،فله ای و از روی عشق و حال بیان ثبت نام می کنند چطور ممکنه که بعد برنده شدن اکثر قریب به اتفاق این افراد برای ویزا اقدام  کنند؟؟به گونه ای که به عده ای هم ویزا نمیرسه؟
هر سال میان 2 برابر ظرفیت اعلام برنده می کنند واسه همین است که عده ای اصلا مراجعه نمی کنند.در ایرانم 2 برابر ظرفیت اعلام قبولی می کنند.
حالا فقط کافیه فرض کنید اگر تک تک اون افراد برنده به جد به رفتن فکر کنند اون موقع دیگه به جای کیس 7 هزار،کیس 3 هزار هم امید کمی باید میداشت.

این یک طرف قضیه است طرف دیگر قضیه افرادی است که واقعا فکر مهاجرت ندارند و نمی دونن لاتاری چیه ولی به تبع دوستان با لاتاری آشنا میشند و شرکت می کنند و برنده میشند و واقعا هم اقدام می کنند چون نمی خوان فرصت بزرگ گرفتن گرین کارت رو از دست بدند.نمیشه به این افراد خرده گرفت که چرا شرکت کردید این حق رو همه دارند اینجوری شما هستید خودخواهید و نمی خواید هموطنانتون پیشرفت کنند.

شما که میگید شرایط رفتن رو دارم چرا از راه های دیگری اقدام نمی کنید تا بفهمیم شرایطش رو دارید یا نه؟اینکه به لاتاری دل بستید مگر غیر اینه که راهی جز این ندارید؟
دوست عزيز كي گفته دوست نداره هم وطن پيشرفت نكنه بعضي از حرفات قبول دارم بعضي نه خيليا هستن واسه شانس شركت ميكنن خيليا هستن اصلا نميدونن شرايط اونور چي هست ولي ثبت نام ميكنن خود شما بيشتر از من ميدونين نه من همه ميدونن شما از كجا ميدونين راه هاي ديگه امتحان نكردم از طريق تحصيلي ولي هنوز اوكي نشده يكيً ديگه پول زياد ميخواد سرمايه گذاري كني پولم انقدري نيست پس زود قضاوت نكنين ممنون ميشم فقط اينً حرف من نيست خيليا هستن خانوادش إونورن زودتر بره پيششون
پاسخ
تشکر کنندگان: MOHAJERI ، jalayevatan ، saber enrique

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط mehrdad_latery - 2017-05-04 ساعت 21:21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان