کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-04 ساعت 22:41)karaoke نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 22:35)dv2017 نوشته:  آقا من نمیدونستم هز نات سلکتد بشی دوباره بعد از چند روز چک کنی احتمال قبولی بازم هست
خطرناک پست کاوه رو گذاشته بود دیدم
علیرضا گیتار هم یه پست گذاشته که سال 2015 یکی از بستگانش همینجور شده
چه شود  Big Grin

والا اینم خیلی جالب نیست. حداقل اگه هز نات سلکتد قطعی بشی میری سراغ کار و زندگیت ، ولی اینجوری یک ککی به تنبان آدم میافته که دم به دم چک کنه. شاید آدم تا سال دیگه همین موقع هی چک کنه. اینجوری آدم دیوانه میشه!
خب دوست عزیز اون جناب کک موجوده که الان من و شما اینجاییم  Big Grin

ولی ماهی یکبار تا ماه سپتامبر چک میکنیم دیگه

(2017-05-04 ساعت 22:38)Kaveh نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 21:08)m_I_S نوشته:  با سلام
با توجه به پاسخ شما این امیدواری هست که مثلا بنده پیام HAS NOT BEEN SELECTED دریافت کردم تا زمانی که سایت چک کننده لاتاری باز باشه بنده نامه قبولی دریافت کنم؟تا یک ساله دیگه؟

اگه روزهای اول، به خاطر مشکلات فنی احتمالی، پیام HAS NOT BEEN SELECTED گرفتید احتمال دریافت نامه قبولی در روزهای آینده هست.
ولی اگه مثلاٌ یکماه بعد که وضعیت عادی شده، چک کردید و پیام HAS NOT BEEN SELECTED گرفتید یعنی نتیجه قطعی است مگر اینکه مانند دوره 2017 کیسهای بیشتری
نیاز باشد و دور دوم اجرا شود. در این حالت اطلاعیه رسمی منتشر خواهد شد.

ضمناً در سایت اعلام نتایج به نوشته زیر توجه کنید:
DV-2018 Entrants should keep their confirmation number until at least September 30, 2018
که از شرکت‌کنندگان خواسته شده کانفرمیشن و اطلاعات ثبت نام رو تا آخر سپتامبر 2018 حقظ کنید.
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
پاسخ
تشکر کنندگان: karaoke ، khatarnak ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط dv2017 - 2017-05-04 ساعت 22:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان