کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-05 ساعت 09:48)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-05 ساعت 09:14)Ali--usa نوشته:  سلام دوستان
اين قضيه خواستن رزومه و رمز صفحات اجتماعي چيز جديدي نيست
١٤ مارچ با همسر رفتيم ابوظبي براي مصاحبه از ٢ تا از كساني همون روز با ما مصاحبه شدن رزومه و رمز صفحات اجتماعي خواستن
همين آقا رضا هم كه با ما مصاحبه شد و ٣٤ روزه كليير شد ايميل ٦ تا سوال براش اومد
بيخود نگراني براي خودتون درست نكنين
اين دفعه ديگه ميخوان كاملاً علني ش كنن و به تصويب برسونن كه البته ١٠٠٪‏ مخالفتهايي خواهد داشت
چون واقعاً صفحات اجتماعي حريم شخصي هست
ولي خب براي هيچكدوم از ما فك نميكنم مهم باشه همين الان رمز تمام صفحات اجتماعي من رو بخوان بهشون ميدم
من بارها گفتم اين ٥ ماه باقي مونده رو فقط صبر كنيد و از خدا بخواين كه اگر به صلاحتون هست كارتون رو درست كنه

نگرانی بیشتر بابت زمانبندیه و اینکه میرسن اینهمه آدم رو چک کنن یا نه! همین الان ۶ ماه و ۷ ماهه تو ای پی هستیم.. اگه از اول  با این داستان جدید دو باره بخوان چند ماه لفت بدن ما که کارمون تمومه! وگرنه همین فردا سفارت ایمیل بزنه تا دو ساعت هر اطلاعاتی میخواد بهش میدم.! ضمنا رمز نمیخوان و اون دوره هم رمز نمیخواستن ولی اگه بخوان اون رو هم میدم. فقط اینا کار کنن و کلیر کنن از سمت ما مشکلی وجود نداره!

اون دوره ۱۳ تا ۱۶ مارچ که فرم شش سوالی میدادن به همه میدادن یا بعضی ها؟ مثلا شما خودتون گرفتین یا نه؟
بله دقيقاً وقت يه كم نگران كننده س
اين همه كيس مصاحبه شدن
اگر از همشون دوباره اطلاعات بگيرن و كنترل كنن واقعاً براي دوستان لاتاري ممكنه وقت كم بياد
نه من مدركم ليسانس بود ازم نخواستن
كلاً مصاحبه من ٢ دقيقه بيشتر طول نكشيد و ته ش گفت همه چي خوب و تكميل از ٣ ماه ديگه سايت رو چك كن
گويا به مدارك بالاي فوق ليسانس ايميل ميزنن و رزومه ميخوان

پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، onasiss ، mahii

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Ali--usa - 2017-05-05 ساعت 09:57
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان