کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری
(2017-05-05 ساعت 04:03)Ramintn نوشته:  سلام
من لاتاری 2018 قبول شدم
اول اینکه این دو تا گزینه ۲۰۱۷  و ۲۰۱۸ چه فرقی دارن؟
ثانیا چقدر سرمایه لازمه کلا که بتونی بری یعنی حداقل سرمایه برای سال ۲۰۱۸ چقدره؟ من نهایت بتونم ۳۰۰۰۰ دلار جور کنم دیگه بیشتر نمیتونم و اینکه ایا واقعا اونجا از نظر شغلی تو چه وضعیه؟ ایا میشه یه شغل مناسب اونجا پیدا کرد؟ خانوادم همش میگن میری اونجا بیکار میمونی هر چیم پول داری از دست میدی بر میگردی،من اینجا شغل و موقعیت بدی ندارم اما اگه برم اینارو از دست میدم و بعد برگشتن هم دیگه موقعیت قبلیمو نخواهم داشت،ضمنا رشته دانشگاهیم کامپیپتر یا همون لیسانس فناوری اطلاعات هست،تو انگلیسی هم هیچ مشکلی ندارم چون تافل داشتم که اکسپایر شده ولی بازم میتونم بگیرم
بعد حرفای خانواده خیلی می ترسم و دودل شدم
لطفا دوستان راهنمایی کنن ایا واقعا ارزش داره که همه چیزمو بردارم برم؟ایا میتونم با این قدر پول موفق شم؟یا میتونم یه شغل مناسب پیدا کنم؟
ممنون از همه دوستان
ضمنا کیس نامبرم از سری ۷۰۰۰ هستش

ضمنا یادم رفت بگم بنده مجرد هستم،،،

سلام دوست عزيز خوبي ؟ من يك سوال ازت دارم ، چرا قبل از اينكه لاتاري ثبت نام كني، به اين سوالا فكر نكردي ؟ اگه يك درصد جواب اين همه سوالت خدايي نكرده نه بگيري ،و تصميم بگيري نري ، وحشتناكترين كارو انجام دادي ، چون جاي كسي كه همه اينارو ميدونه و برنامه رفتتشنو تنظيم كرده رو با برنده شدنت گرفتي ممكن بود جاي تو كسي كه احتياج داره و با تحقيق رفتنو انتخاب كرده ميرفت
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832 ، nazi56 ، eblis_67 ، SHIRACO ، Moslem.Lotfi ، American Darlin

پیام‌های این موضوع
RE: نحوه اطلاع از نتیجه لاتاری و اقدامات اولیه پس از انتخاب شدن در لاتاری - توسط bornakh - 2017-05-05 ساعت 11:19
درج آدرس - توسط Sinayar - 2017-05-10 ساعت 16:09

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان