کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 01:00)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 00:08)Phoenix7 نوشته:  
(2017-05-04 ساعت 08:10)Mahboy نوشته:  دوست عزیز شما هم خیلی هالیوودی فکر میکنی  Cool  هم ظاهرا خیلی بی‌اعصاب تشریف داری، من دو ساله اینجام و اصلا سیستم اینجا رو امنیتی و پیچیده ندیدم  Wink
ضمنا این شما هستید که یک فرضیه بی‌پایه و برخلاف تمام اطلاعات رسمی منتشر شده مطرح کردید و شما باید دلیلی برای فرضیه‌تون بیارید نه دیگران در رد فرضیه محال شما Big Grin
ضمنا به نظر شما چه دلیلی داره که دولت آمریکا خودش برنامه قرعه‌کشی بذاره و بعد صدها روش سخت رو برای دور زدن قرعه‌کشی خودش به جون بخره، خوب همون اول میگه هر کی میخواد بیاد درخواست بده و یه عکس خانوادگی شش در چهار هم بفرسته تا ما روانشناختی چکش کنیم و ویزا بدیم بهش  Big Grin فکر کردید مثلا سهمیه ایران رو از لاتاری حذف کنه سازمان ملل تحریمش میکنه؟!! به جرات میگم ۸۰درصد مردم اینجا اصلا نمیدونن ایران چی هست و کجاست پس شما هم خیلی جدی نگیر!

حالا من هالیوووودی Cool  فکر میکنم و شما بالیوووودی Sad فکر کن . این   زیاد مهم نیست
مهم اینه که با منتطق بچه گانه نخوای نظر بدی
اون 2 سالی که ادعا می کنی اونجائی نکنه تو خود CIA یا KCC کار کردی که انقدر با اطمینان صحبت می کنی؟
یعنی چی من برای فرضیه خودم دلیل بیارم؟ فرضیه کاملا مشخصه  .عکس شما رو با دقیق ترین مختصات فنی  میگیره و میده به یه سیستم نرم افزاری که تو کسری از ثانیه میتونه مشخصات شخصتی شما روسریع آنالیز کنه و به این  نتیجه برسه که به درد اونجا میخوری یا نه ؟
یعنی شما میگی اونا بیانو و خیلی صریح بهت بگن که  هدفشون از گرفتن عکس جدید با یه مشخصات خاص چیه؟ چرا انقدر بچه گانه فکر می کنی؟ حالا اگه چند نفر هم زیر نظرت تشکر گذاشتن دلیل بر درست بودن حرفت نیست که .شاید یکی از دلایلش ساده لوحی این افراد  باشه .چیزی که  متاسفانه تو DNA اکثر  ایرانیها هست و باعث خیلی از گرفتاریهای فعلیشون شده
پس بهتره کمی فکر کنی و نظر علمی تو نقض یه فرضیه  بدی . بالاخره درسته که اسم لاتاری روشه ولی الان اگه بخوان یه نفر رو تو دهات هم راه بدن اول راجع بهش کامل  تحقیق میکنن بعد راهش میدن
فقط سعی کن زیاد بالیوووودی فکر نکنی  Cool
اصلا حرف شما درست.شما به من بگو چه جور مشخصات شخصیتی مدنظر اینا است که یکی رو راه بدند یکیو ندند؟؟اصلا این مشخصات شخصیتی رو چطور می خوان بفهمند از روی عکس؟از روی سایز بینی؟از روی چشم؟از ظاهر خشن یا آرام؟ابعاد صورت؟اصلا مگه میشه از روی عکس پی به شخصیت درون افراد برد؟شاید طرف ظاهر خشن داشته باشه ولی شخصیت آروم داشته باشه.شاید بگید خب نرم افزار اینکارو انجام میده دقیقا اشتباهتون همین جاست چون همون نرم افزار هم الگوهارو انسان براش مشخص می کنه که چطور باشند وقتی انسان نتونه نرم افزار هم نمی تونه.

امیدوارم سوال شما جنبه شوخی نداشته باشه
ولی من جدی جواب میدم
شما همین الان اگه به تمام دوایر پلیسی و جنائی دنیا سر بزنید یه واحدی دارن به نام تشخیص چهره .این واحد فقط مختص به بازسازی قیافه مضنونین نیست بلکه قضاوت اولیه در باره شخصیت مضنونین بر اساس عکس از چهره اونهاست . اکثرشون هم روانشناس هستن
حالا هر نرم افزاری هم که بر این اساس نوشته شده باشه وقتی ضریب خطاش پایین باشه لاجرم نتایجش هم قابل قبوله. چیز عجیبی نیست که. حالا چهار نفر هم این وسط حقشون ضایع بشه اصلا براشون مهم نیس
تو این اوضاع هر دم بیله دنیا این حداقل کاریه که می تونن انجام بدن و چون علم ما پایین تر از اونهاست این موضوع برامون عجیب به نظر میرسه و برای اثبات اون از هم دیگه تقاضای سند می کنیم !!!
Cool
                                                       روزگارِ غریبیست نازنین
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Phoenix7 - 2017-05-06 ساعت 01:15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان