کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 11:24)Phoenix7 نوشته:  Cool
(2017-05-06 ساعت 10:37)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-06 ساعت 08:48)Phoenix7 نوشته:  من یه فرضیه با دلیل منطقی مطرح کردم و شما اومدین ضد این فرضیه مخالفت میکنید
خوب قبول ؛ دلیل منطقی شما کجاست؟ آدم  یا  باید با دلیل و منطق وارد یه بحثی بشه یا مطلقا ساکت و شنونده باشه
شما خودت این 4 خطی که نوشتی رو یه بار بخون ببین چیزی دستگیرت میشه یا نه؟
فقط حاشیه رفتی
بازم میگم من منتظر دلایل منطقی شما میمونم و اگه درست به نظر برسه خودم میگم ok درسته و قبول
متاسفانه خیلی از این به اصطلاح هموطنها توی  همین تاپیک ادعای تحصیلات و کمالات ویا حتی نخبگی میکنن ولی دریغ از یه جو تفکر
البته لجاحت و غرور و یه دنده گی از  "خصوصیاته بارز"  این قومه کماکان منتظر خواندن  دلایل منطقی شما هستم تا مستفیض بشم
Cool

Big Grin  Big Grin  شما خیلی آدم جالبی هستید.از همونایی که میان یک ادعا مطرح می کنند و میگن اگه قبول نداری خلافشو ثابت کن  هرگزهم به خودشون زحمت اینکارو نمیدن.دلایل منطقی شما چیه؟اینکه اگر عکس رو برای حذف افراد مورد دار نمی خوان پس برای چی عکس می خوان؟در نتیجه نباید عکسی بخوان ولی حالا که خواستن پس حتما برای اینکار می خوان Big Grin
ولی بازهم نگفتید شما که میگید اینا میان عکسای مورد دار رو حذف می کنند الان که شما برنده نشدید یعنی اینکه مورد دار هستید؟؟یعنی از روی عکس شما پی به روان شما بردند که پتانسیل سرکشی دارید؟یا اینکه سیستم در مورد شما اشتباه کرده؟؟ Smile

از قدیم گفتن کسی رو که خوابه میشه بیدار کرد ولی کسی که خودش رو به خواب زده رو هرگز نمیشه بیدار کرد
زبان و متنی که من مینویسم به زبان فارسی سلیس و قابل فهمه که هر کسی با حداقل میزان شعور و درک و سواد میتونه منظور منو بفهمه ولی من تعجب میکنم چرا فهم این موضوع برای شما انقدر سخته ؟ خوب لابد مشکل از جای دیگه هست !
بگذریم
این نتیجه گیری شخصیتی بر اساس عکس و چهره شما میتونه نتایج مختلفی داشته باشه که منجر به ردی شما بشه
مثلا با دیدن عکس شما متوجه لجاجت و یک دندگی شخصیتی تون بشن یا ممکنه پی ببرن با یه شخص با IQ پایین طرفن یا حتی با یه شخص سفیه و احمق ( مثال زدم البته ) یا ممکنه حتی پی ببرن که شخصیت شما یه شخصیت بی منطقی هست که امکان رشد انگیزه های تروریستی و تندروانه در اون مهیاست و....
پس حتما نباید از روی عکس شما پی به دیوانه بودنتون ببرن یا سایر مشکلاتتون .هزار فاکتور ممکنه تو رد شدنه شما دخیل باشه
به هر حال اگه دلیل و برهان منطقی برای رد نظریه من ندارید بهتره مطلقا سکوت اختیار کنید .هر وقت دلیل منطقی برای رد نظریه من آوردید اونوقت خود من همونطور که قبلا هم گفتم نظر منطقی شما رو قبول می کنم و می گمOK YOU ALL RIGHT
اگه هم تو موقعیتی گیر افتادید که نمیتونید منطقی خودتونو خلاص کنید .بحث رو همین جا کات کن و ادامه نده
OK?
Cool

خیلی خوب شد که با اون حرفا شخصیت درون خودتون رو به خوبی نشون دادید.همیشه سعی کن موقع بحث نه از دایره ادب و نزاکت خارج بشی نه از کوره در بری چون همیشه نشان میده که کم آوردی و بیشتر باعث میشه بی منطق به نظر برسی که حرفی برای گفتن نداره .شما جواب سوال من رو که پرسیدم رو جواب ندادید شما که میگید اینا میان عکسای مورد دار رو حذف می کنند الان که شما برنده نشدید یعنی عکس شما مورد دار است؟؟یعنی اینکه روحیه سرکشی و خلاف کاری دارید که قبول نشدید؟یا سیستمشون در مورد عکس شما خطا داشته؟
شما دارید یه حرف بی پایه اساسی رو بیان می کنید بعد بقیه رو متهم به نظرات توهمی می کنید.در مقابل حرفای شما چند نفر پست میزنند و با دلیل ردش می کنند ولی بازهم پافشاری می کنید به اون حرفا و شروع به بدوبیراه گفتن می کنید بعد بقیه رو متهم به لجاجت می کنید.واقعا که اعجوبه ای هستید برای خودتون
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: algh90 ، Mahboy ، samam7238

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Hadi_20 - 2017-05-06 ساعت 11:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان