کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-06 ساعت 20:01)Alimm20h نوشته:  خوب اصلا هیچکسی تو لاتاری نسبت به  چهره برتری داده نمیشه قبل از سال 2012 افراد بر اساس زمان ثبت نام دسته بندی میشدند اونای که هفته اول بودن یه دسته هفته دوم یه دسته و میان این هفته ها قرعه کشی میشد مثلا هفته ای اول 1000 نفر برنده هفته یعد 1000 الی اخر سال 2012 اشتباه شد همه از هفته اول بون دقیق نمیدونم یک هفته ای دسته بندی میکنند یا مثلا 2 3 روز یعد 2012 گندش دراومد اینجوری شد براساس حرف اول فامیلی  مثلا abc دسته بعد def الی اخر اگه یکی بدونه کدوم دسته کمترین ایرانی داره خودشو میزاره تو اون دسته حرف اول  میزنه اشتباهی ولی خوب این دسته بندی براساس حروف امسال گندش در اومد نمیدونم سال بعد بر چه اساس دسته بندی میکنند کسانی که فکر میکنند آمریکا چننان بیشرفتاس هفت جد اباد طرف باعکس در میاره افغانی ها در حمله آمریکا با چهارتا ترقه جلشون وایسادن سیستمشون فکر نکم زیاد پیشرفته باشه اتفاقا یه برنامه در مورد شناسایی چهر بود تو فرود گاه استفاده میشه مثلا من یکیو کشتم تو ایران فرار میکنم بعدش عکسم میفرستند اینتر پل بعد وارد سیستم می شه و دوربینا فرودگاها منو شناسایی می کنند البته اکر عینک کلاه بزارم نمیتونند شناسایی بکنند تا حالا هیچ سیستم تشخیص چهره ای ساخته نشده تا بتونه دقیق شخصیت افراد بگه  بجزع اینکه چندین روانشانس با من ساعت ها حرف بزنند تا بفهمند من کی هستم  که افیسر های سفارت روانشناسی بلدند و دوربین های سفارت و میکروفن های سفارت تو اون چند ساعت این کار میکنند و آمریکا تکنولوری مخفی تشخسص خلق و خو بر اساس عکس نداره چون که همه چیز تو اونجا دست بخش خصوصی پس اگر همچین چیزی باشه دست کمپانی های بزرگ تکونولوری همون جوری چندین کمپانی بزرک تولید سلاح وجود داره که دولت آمریکا از اونا سلاح میخره ولی خوب  هرکی چند سال برنده نشه توهم تعوری توطعه میزنه که کاملا قابل درک لاتاری شانسش خیلی کمه هرسال هم کمتر میشه کسی هم که امادگی نداره و برنده میشه خوب میره بدبخت میشه  
به ما چه فقط خوشبخت و بدبخت شدن خودمون باید مهم باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Phoenix7 ، dv2017 ، metigor ، copol ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط farrokh33 - 2017-05-06 ساعت 22:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان