کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-07 ساعت 10:20)Hadi_20 نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 01:31)UShero نوشته:  بچه ها خبراي تازه تو سايت سايمون هست ،خون به پا شده اونجا سايمون قاطي كرده

آره سیمون عصبانی شده برای اینکه عده ای قصد شکایت کردن دارند به خاطر همین قضیه عکس و اینکه گفتن خیلی ها با عکس قدیمی برنده شدند(عکس قدیمی نه عکس dv 2017) و اینکه ما از عکس سال 2017 استفاده کردیم disqualify شدیم این عادلانه نیست.سیمون گفته قانون حداقل 6 ماه از عکس گذشتن رو نمیشه اعمالش کرد مگه اینکه فرد رو حضورا ملاقات کنند تو مصاحبه و اونجا ببینند با عکسش خیلی فرق داره(مثلا موهاش سفید شده)
اون موقع می تونند رجکت کنندش.ولی در مورد مقایسه با عکس 2017 ظاهرا تکنولوژی جدید photo comparison که امسال به کار گرفته شده برای مقایسه عکس سال گذشته و امسال با دقت بالایی عمل می کنه.
اینطور که من نتیجه گرفتم این است که این قانون عکس dv 2017 اعمال شده متاسفانه. Sad و خیلی ها اینطوری ریجکت شدند از جمله خودم و اینکه تاریخ رو عوض کرد یا عکس برش داده بشه هم کارساز نبوده چون این تکنولوژی جدید مقایسه عکس این موارد رو هم پیدا و حذف می کنه.ولی اونایی که از عکس جدید استفاده کردند واقعا به نفعشون شد چون خیلی ها از پروسه حذف شدند و شانس اونا یه جورایی بالا رفت.

(2017-05-07 ساعت 10:06)karaoke نوشته:  طبق ادعای شرکت پاریز تراول ، از بین 963 نفری که اینها براشون ثبت نام لاتاری رو انجام داده بودند ، 13 نفر امسال برنده شده اند که میشه 1.34 درصد. در حالیکه شانس برنده شدن در لاتاری طبق آمار سال های قبل ، چیزی در حدود 0.6 تا 0.8 درصد هست که این 1.34 درصد و ادعای این شرکت کمی عجیب و غیر واقعی به نظر میرسه.

شاید دلیلش همون چیزی که گفتم باشه خیلی ها به خاطر عکس تکراری حذف شدند و در نتیجه تعداد شرکت کننده پایین اومده و درصد قبولی هم بالا رفته پاریز تراول هم که قطعا از متقاضیان خواسته از عکس جدید استفاده کنند.

این آقای سایمون حدسی راجع ب اضاف شرن به تعداد برندگان نزده؟
در به در در پی معشوق دویدیم چه غم
گر به معشوق رسیدیم چه بهتر نرسیدیم چه غم
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط Erebour - 2017-05-07 ساعت 11:21

کاربران در حال بازدید این موضوع: 9 مهمان