کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-07 ساعت 23:53)khatarnak نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 23:39)javadth نوشته:  
(2017-05-07 ساعت 23:12)khatarnak نوشته:  انشالاه  .  احتمالا  همینطور هم خواهد  بود  چون  خیلی  ها  قبول نشدن
اقای ترامب  عزیز  هم  نقشی  در  لاتاری  ندارد  بلکه  لاتاری  توسط  قانون گزاران  آمریکایی  در حوضه ی  فرهنگ و سیاست  
نوشته  شده است
متاسفانه  بعضا  علت  بازندگی شونو به گردن ترامب می اندازن  در حالی که  صرفا قرعه  بوده

ایشون  فقط می تونه  ویزا  را محدود  کند  که در حال حاضر هم  با دموکرات های وطن  فروش  مواجه  شده است

کسی که نتایج لاتاری رو بعد از قبولی
یعنی ارسال مدارک و وضعیت AP رو چک میکنن از سمت دولت انتخاب میشن
برای امثال میگن یه گروه تند روی ضد مهاجرتی دارن نظارت میکنن برکار ها

به  هر حال  من  کاری  ندارم  من خودم  طرفدار  ترامب  هستم  بحث  مهاجرتی  هم  با ایشون  موافقم  و دلایل  خودم  را دارم  و  اینجا  جا و مکانش نیست

دوم  اینکه  علت  عدم  قبولی مونو  باید  از خودمون  شروع  کنیم  

اول  اینکه  چرا  ما  باید  دیگران  را مثل دوست  و اشنا  در لاتاری  ثبت نام  کنیم که سهم ما  قربانی  این دسته  افراد شود  و از خودمون  باید بپرسیم  

که  اگر  دوست  و اشنا  راهی آمریکا  شوند  راه را  برای  ما  باز  می کنند  ؟  خیلی وقتی می روند  دیگه  به  عزیز  ترشون هم  توجهی  نمی کنند  

که همان  بحث  فله  ثبت نام  کردن  افراد  هست

سوم:  وقتی  کسی  قادر به زندگی  و  کار  و ارتباط  با مردم  نیست  برای چی  ثبت  نام می کند  و سهم  دیگران را ضایع می کند  ؟

بس  بهتر  هست  که  عدم قبولی مونو  کمی درش فکر  کنیم  

اگر  زن و شوهر  و خانوادگی باشد  مشکلی ندارد  ولی  وقتی می شنوم  عده ای  خارج از  حیطه ی  خانوادگی شون  دیگران را ثبت نام  می کنند  

واقعا  افسوس  می خورم  که حق  افراد  واجد  شرایط  را می  گیرن   Sad

چیکار میشه کرد ؟ نمیشه جلوشون رو گرفت هر سال هم که بگذره اوضاع بدتر میشه
چون الکترونیکی شده ثبت نام و اطلاع رسانی ملت به همدیگه هم زیاد شده
نمیدونم چرا بعضیا فکر میکنن اگر در ایران هیچ چی نشدن حتما با امریکا رفتن بیل گیتس خواهند شد
البته یه بخشش هم همونطور که قبلا اشاره کردم بهش به ذات ملت ما برمیگرده که اگر خودشون توی یه چیزی نتونن موفق بشن حتما سعی میکنن اون رو تخریب کنن تا برای بقیه هم غیرقابل استفاده بشه
کاش یه اماری از شرایط سنی ثبت نام کننده ها و همچنین قبولی های لاتاری میدادن میدیدم اوضاع چطوریه ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: mehrdad4422 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط javadth - 2017-05-08 ساعت 00:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان