کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-08 ساعت 23:22)Erebour نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 23:15)storagemeter نوشته:  دوست عزیز مطمین باش اگر بتونی لیسانستو تو رشته خوب و با معدل بالا بگیری خیلی زودتر کار ویزات درست میشه...

(2017-05-08 ساعت 22:49)Erebour نوشته:  دوستان من از یک وکیل ایرانی که توی کالیفرنیاست راجع ب ویزای EB3 سوال کردم
بنظرم میشه روش فکر کرد.....
خرج آنچنان بالایی نداره و پروسه ش هم همونطور که ایشون گفتند یک تا دوسال زمان میبره
البته پیدا کردن اسپانسر با خودتونه و هیچ وکیل رسمی اجازه این کار رو نداره
هزینه هم به من گفت کلا 5000 دلار که 4000 تا اول کار و 1000تا بعد از ورود به یو اس و 5000 هزارتا هم از اسپانسر میگیرن(کسی میدونه چرا اسپانسر چرا باید قبول کنه همچین پولی بده!!!!)
متاسفانه من چون هنوز لیسانسمو نگرفتم نمیتونم اقدام کنم....
اگه چیز جدیدی راجع ب EB3 دریافتم میزارم شاید بدرد کسی بخوره

رشته من مهندسی عمران هست ولی متاسفانه دانشگاه آزاد....دانشگاه تاثیر داره؟

دوستان قبل از قرار داد با وکلا فروم 3 EB حتما مرور کنید... پروسه اش راحت نیست... مراحلش هم به اینصورته که درخواست میدهید به اداره مهاجرت و همینطور کلی مدرک که اسپانسرتون میفرسته فرمش هم i140 هستش.... اداره مهاجرت اگه بپذیره بهتون اپرووال میده که وکلا به اینجا که برسید کاملا تسویه حساب میکنن باهاتون... یعنی نی ارزه براشون که کار شما رو بگیرن در واقع از خداشونه..... تا اینجا همه چی خوبه

مهم این بخششه که دیگه نه کاری از دست وکیل بر میاد نه اصلا با شما کاری داره.... شما به مصاحبه دعوت میشوید و AP میخورید و سالها منتظر میمونید تا شاید ویزاتون بیاد... سفارتها سخت گرفتن برای ویزای این نوع روش... تنها کسی که سود میبره وکیله که بشما میگه من پولو میگرم وقتی شما اپروال گرفتید نه اینکه ویزا گرفتید

حالا استثنا هم داره که افرادی تونسته باشن ویزا دریافت کنن...ولی با اینحال خیلی زود قبل از یه تحقیق حسابی هیچ قراردادی با وکلا امضا نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، jalayevatan ، farrokh33 ، saeed_gh ، elahe mousavi ، storagemeter

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط algh90 - 2017-05-09 ساعت 00:19

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان