کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-11 ساعت 15:41)TiredAdmin نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:37)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-11 ساعت 15:30)TiredAdmin نوشته:  انشالله جفت دادگاه ها رو ببریم. من از لحظه ای که کلیر شدم با بدبختی خودم رو رسوندم ارمنستان که زودتر مدیکال بدم و بره واسه پروسه صدور انشالله.. چون متاسفانه کلیری ای پی ها مدت زمان محدود داره و از اون زمان بگذره دوباره میریم تو ای پی! Sad برای کیس من تا ۱۷ ژوئن وقت دادن.. نگرانم خدا نکرده دادگاهها بازی در آرن و کلا کلیریم هم بپره! دعا کنید برام Sad منم برای همه دعا میکنم انشالله ختم به خیر شه به نفع ماها که چندین ماهه از زندگی موندیم..

نگران نباشین بابا Big Grin . شما سختشو رد کردی کو حالا تا 17 ژوئن. نزدیک یه ماه دیگه وقت داری (نکنه تا 7 می گفتند؟؟) والله لذتشو الان ببر. اینقدر استرس نداشته باش. مدیکالم قبلن دادی و مراحلشو میدونی کاری نداره که. کلیم وقت داری Smile .  انشالله که ختم به خیر بشه و صلاح دوستان رخ بده.

انرژی مثبت یادتون نره

قربانت.. به این وجه مثبت حرفات فکر میکنم ولی خب به هر حال استرس اتفاقات غیر مترقبه هم دارم.. نه من تا ۱۷ ژوئن وقت دارم.. مساله اینه که الان ذهنم میره سراغ بدترین حالت که تو هفته پیش رو جفت دادگاهها خدا نکرده رای بد بدن.. نتیجاتا دستور اعمال شه و تا تموم شه اعتبار کلیرنس منم تموم شده!

یه نکته.. من لابلای حرفهای قاضی و شکات شنیدم که یکی از قاضی ها از نماینده دولت پرسید الان ۵۰ روز از دستور گذشته و ۴۰ روز مونده و اونم گفت بله.. ۴۰ روز مونده.. درست شنیدم؟ و آیا منظورش این بود که خدای نکرده در صورت برد ترذامپ هم از ادامه دستور حساب میشه نه ۹۰ روز کامل؟

به شخصه شک دارم دادگاه بخواد روی اون حساب صادر کنه. چون دوبار در دادگاه رد شده. نمیشه به دستوری ارجاع داد که اجرایی نشده.

انرژی مثبتت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، TiredAdmin ، onasiss ، ramin_red ، mosa10dei

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط mostafa2017 - 2017-05-11 ساعت 16:11
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان