کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-05-13 ساعت 21:39)farrokh33 نوشته:  
(2017-05-13 ساعت 11:59)marsha نوشته:  دوستان یا تجربه یه سوال
با توجه به اینکه من سال ۲۰۱۳ این پروسه رو طی کردم و توی مصاحبه کلیر شدم و همسرم هم کمی دیرتر کلیر شد، این مساله روی پرونده امسالمون هم تاثیر میذاره. یا باید همه چی رو از اول دوباره چک کنن؟ همسرم میگه دوباره بریم سفارت انکارا چون اونجا پرونده داریم. واقعا ربطی داره؟؟؟؟

سلام دوست عزیز بنا به تجربه ای که ما از ویزای توریستی داریم بهتره همون آنکارا رو انتخاب کنید چون هم شما به اون محیط بهتر آشنا هستید وهم حتما توی پروند شما سابقه قبلی 2013 وجود داره میتونه بهتون کمک کنه درضمن من Pdf فرم ds 2015 رو دارم فقط نمیدونم چطور روی تاپیک بذارم اگر نیاز دارید ایمیلتون روبدید براتون بفرستم ویا راهنمایی کنید چطور رو تاپیک بذارم تندرست باشید

جناب farrokh33 درست می‌گن، بهتره همون آنکارا برید، به یاری خدا که یکضرب بگیرید، ولی اگر هم دوباره مشمول کلیرنس شدید، حدس معقول اینه که چون ۴ سال پیش کلیر شده بودید، تو پروسه‌ی کلیری امسال فقط سوابق ۴ سال گذشته رو بررسی می‌کنن و در نتیجه جواب کلیریتون زودتر میاد.
خداوند پشت و پناه شما و سایر دوستان برنده شده‌ی امسال باشه.

کيس نامبر: ‎2016AS51##‎
تعداد افراد: 3 نفر
سفارت: آنکارا
برنده: من، ارتش نیروی زمینی، دانشگاه آزاد + دوره‌های مهندسی نرم‌افزار، شغل برنامه‌نویس نرم‌افزار
همسر: کارمند شرکت نیمه دولتی غیرحساس و فوق لیسانس رشته ارتباطات
قبل از مصاحبه: رویت قبولی ۸ می، ارسال فرم ۲۶۰: ۱۰ و ۱۵ می، کارنت: ۹ فوریه، نامه دوم: ۲۷ فوریه
تاریخ مصاحبه: ‎۵ آوریل
وضعیت: AP برای من و همسر (برگ سفید)
آپدیت‌ها: ۵ آوریل، ۷ آوریل، ۳ آگوست (من دو خطی شدم)، ۴ آگوست (خانمم دو خطی شد)، ۸ آگوست (هر دو آپدیت و or شدیم).
آپدیت بخاطر ایمیل: ۱۴ آوریل، ۱۲ و ۱۶ می، ۲۲ جون، ۲۷ جولای
کلیر: ۹ آگوست (شکر خدا)
ورود به آمریکا: ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۶ (سن خوزه)
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، marsha ، farrokh33 ، aristotel

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ahfpca - 2017-05-15 ساعت 07:15

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان