کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-05-31 ساعت 21:46)m_baghaei نوشته:  درود بر دوستان گرامی که در این یک سال گذشته از نظرات، دلگرمی ها، تجربه و امیدواریشون استفاده کردم و باهاشون زندگی کردم.
امروز بلاخره ویزای ماهم صادر شد. لطفا نگران نباشید چون جو بسیار صمیمی و امیدوار کننده س. خیلی از دوستان اومدن واسه مصاحبه و خیلی هاهم مثه ما واسه گرفتن ویزا. تا جاییکه متوجه شدم این دوازده روزی که اینجا هستیم، ویزای یک ضرب هم به نسبت زیاد بوده. خلاصه همه چیز خوب پیش میره. پس لطفا نگران نباشید و کاملا امیدوار باشید.

یک سپاس ویژه و خاص هم باید به دوست بسیار گرامی و قابل احتراممون، جناب مصطفای بزرگوار عرض کنم که در این مدت با درایت و هوشمندی، و البته زحمت زیاد خبرهای مفید، واقعی و امیدوار کننده همراه با تحلیل مدبرانه، گذاشتند داخل فروم.
مصطفی جان دعا و انرژی مثبت همه ما پشت شماس و از صمیم قلب بهترینهارو آرزو میکنم واست.
ببخشید که طولانی شد.
با آرزوی سربلندی، پیروزی و تندرستی برای همه شما عزیزان

ممنونم دوست عزیز. لطف دارید به بنده. بهتون هم تبریک فراوان میگم و امیدوارم که در بقیه مراحل زندگی هم همچنان پرانرژِی و پرامید ادامه بدین. از طرف دیگه هم امیدوارم هرچه زودتر این ماجرا به پایان خوش خودش نزدیکتر بشه و باقی دوستان منتظر هم از این چشم انتظاری خارج بشوند.

انرژِی ++++یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، JAVID2015 ، arezoo dream ، V_B ، m_baghaei ، hsh85 ، bhb32 ، soruosh ، sayhoon ، شهرادلیلا

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط mostafa2017 - 2017-06-01 ساعت 08:16
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان