کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
همراهان عزیز

نگران نباشید. همان طور که اطلاع دارین دولت به دادگاه عالی شکایت کرد و درخواست کرد که سریعن دستور منع ورود اجرایی بشه. برای اینکه این دستور قدم اول رو در دادگاه عالی برداره نیازمنده اینه که اول 5 قاضی از9 قاضی موافقت خودشونو با شنیدن پرونده در دادگاه اعلام کنن. یعنی یک دادگاه تشکیل میشه و اونجا شکات و وکلای مدافع نظر خودشونو میگن و سپس مراحل بعدی.
اما
احتمال این که حتا در این مرحله هم قضات با شنیدن پرونده در دادگاه عالی موافقت نکنند بسیار زیاد هست. چون تاکنون همه نتایج دادگاه اولیه و دادگاههای استیناف بر ضد دولت بوده و تفاوتی در نظرات قضات رخ نداه. وقتی این اتفاق بیوفته و قضات دادگاه عالی ببینند که تفاوتی در احکام صادره نیست، پس دلیلی هم حتا برای شنیدن پرونده نخواهند داشت و خود به خود این پرونده به بایگانی تاریخ خواهد پیوست. اینجاست که همگی باید دعا کنیم/انرژی مثبت بفرستیم که دادگاه استیناف ناحیه 9 هم به نفع ما رای بده، اون وقته که خیالمون تا حدود 95% راحت میشه.

پس نگران نباشید و همچنان امیدوارانه و پرانرژِی از نوع مثبت، به حوادث پیشرو نگاه کنیم. حدس شخصی من اینه دادگاه استیناف ناحیه 9 تا آخر روز جمعه (امروز) و یا نهایتن اوایل هفته آینده (دوشنبه/سه شنبه) نظر خودشو اعلام کنه.

در پیوست این پست هم نظر دادستان کل واشنگتن، باب فرگوسن رو میبینید که در همین ارتباط گفته:
قضات دادگاههای فدرال در همه مراحل (دادگاههای اولیه و استیناف) به صورت مکرر و مداوم، با نظر من موافق بوده اند که دستور اجرایی غیر قانونی و مغایر با قانون اساسی رئیس جمهور ترامپ اجرایی نخواهد شد. من مطمئن هستم که دادگاه عالی هم با این نظر موافقت خواهد کرد.

پس دلهره و نگرانی بیش از حد (حداقل نگرانی داشتن رو هممون داریم که طبیعی هستش) به خودتون راه ندید و توکلتون به خدا باشه و ببینیم سرنوشت چه نقشه ای برای ما ترسیم کرده است.

برای اینکه بدونین اگر قرار بر رفتنتون باشه بالاخره خواهید رفت هم لازم میبینم نظر شما رو به امضای سروش عزیز جلب کنم. ایشون لاتاری 2013 و 2015 برنده شدند و هر دوبار هم موفق به دریافت ویزا نشدند. اما، اینبار و در 2017 اعضای خانواده اش موفق شدند که ویزای خودشونو دریافت کنند و خودشم به زودی انشالله کلیر خواهد شد.
سروش

پس، ما کارهای لازم رو انجام دادیم، شواهد رو هم میبینیم و از این به بعد باید ببینیم دست سرنوشت ما رو به کجا خواهد برد.
منبع خبر

انرژی مثبت یادتون نره
[عکس: o1gc5.jpg]
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط mostafa2017 - 2017-06-02 ساعت 09:58
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان