کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-03 ساعت 06:12)mostafa2017 نوشته:  دوستان عزیز

قرار شد تا تاریخ 12 ماه جون ساعت 3 عصر، وکلای مخالفان دستور اجرایی پاسخ خودشونو به دادگاه عالی ارائه بدهند.

تا اینجا بیشترین تحلیلها هرچند"شاید" کار دولت رو به خاطر حضور 5 قاضی جمهوری خواه آسونتر میدونن اما همچنین گفتند که به چه دلایلی دادگاه عالی نباید الان در پرونده ورود پیدا کنه و چرا این پرونده اضطراری نیست و .... تا اینجا من احتمال رد شدن درخواست دولت چیزی حدود 80% دیدم. اون 20% هم به خاطر اتفاقات و جریانات پیش بینی نشده است. امیدوارم هرچه سریعتر نتیجه دادگاه استیناف ناحیه 9 هم به نفع ما، مشخص بشه تا با دستی پرتر به دادگاه برویم.

اینقدر خبر و تحلیل زیاده که وقت نمیشه تو مدت کم همرو ترجمه و منتشر کرد. برای همین گفتم اول این خبر رو بدم بهتون تا سر فرصت انشالله متن ترجمه رو در اختیارتون قرار بدم. به خصوص که 90% مقالات هم از زبان قانون صحبت میکنن (یعنی با رفرنس دادن به بخشهای قانون اساسی و استفاده از اصطلاحات قانونی که یه وقتی هم باید گذاشته بشه برم ببینم اون چه معنایی داره و سپس ترجمه اشو در متن مقاله مورد نظر قرار بدم) که خب برای من حداقل چون بار اوله مواجه میشم سخته و نیازمند زمان بیشتری هست تا متوجه بشم مقاله چی داره میگه. انشالله سر فرصت و در یک پست جداگانه آن دلایل رو سعی میکنم که با دوستان به اشتراک بذارم.

این آخرین منزلگه این دستور هستش. اگه دادگاه درخواست دولت رو چه برای شنیدن پرونده و چه برای برقراری دستور اجرایی در حال حاضر رد بکنه بالای 90% گفته شده که دیگه این دستور اجرایی نخواهد شد (به دلیل زمانبر بودن روال معمول بررسی پرونده در دادگاه عالی و ...). پس همگی بیایم اینبار پر انرژی تر از قبل امیدوار باشم که به امید خدا پرونده این دستور به نفع ما برای همیشه بسته بشه.

انرژی+++++++++یادتون نره که اینبار بیشتر+++++نیاز داریم

اقا مصطفی عزیز از اینکه با انرژی مثبت این موضوع را دنبال می کنید بسیار متشکرم. من چند سوال دارم :
1- بعد از تاریخ 12 ژوئن که مخالفان پاسخ های خود را ارائه می دهند مشخص است که چه زمانی طول می کشد که دادگاه عالی در خصوص پذیرفتن کیس اعلام نظر کند؟
2- در صورت پذیرفته شدن کیس ، زمان بررسی و اعلام نتیجه حدودا چقدر خواهد بود؟
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، Pegah123 ، bah90 ، bhb32 ، mostafa2017 ، sama79

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط جواد حبيبي - 2017-06-03 ساعت 11:21
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان