کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
[b]سلام مجدد آقا فرخ
راستش من نه اینکه به آمریکا تنها فکر کنم. خیلی کشورهای آروم و خوبی تو دنیا هست که آدم میتونه زندگیش رو کنه و صرفا آمریکا نیست. منتها چون آمریکا این قضیه لاتاری رو داره شاید برای من نقش پر رنگی پیدا کرده چه بسا که اگه لاتاری نبود شاید اصلا فکر رفتن به آمریکا از ذهنم خطور هم نمیکرد.
اما در رابطه با حرفهایی که گفتید فکر کنم اگه حمایت همه جوره شما از فرزندانتان نبود شاید دو فرزندتون همین الان تو ایران بودن. درسته که جربزه لازمه رو برای زندگی تو کشور غریب داشتن ولی فکر میکنم بدون حمایت شما این امر ممکن نبود همانطور که خودتون اشاره کردید. من از حیث تحصیلی متاسفانه نتونستم اون ریکوآرمنت های لازمه مثل مقاله رو تهیه کنم تا الان و از این جهت ناکام بودم از طریق تحصیلی. از طرق دیگه هم حقیقتا وضعمون خیلی کویت نیستش که ساپورت بشیم و از این طریق بریم. لاتاری هم که هر سال یه داغی میزاره روی دل ما (دیگه کلا از ماه می متنفر شدم). برای همینم کلا خودمم نمیدونم در این بین چکار کنم. از طرفی هم فکر میکنم تو زندگیم عقب  افتادم و هنوز یه شغل مناسبی ندارم. منی که تو هیچ مرحله ای از زندگیم وقفه نیفتاده بود و از دوران ابتدایی تا آخر دوره فوق لیسانس همه دوره ها رو سریع و بدون وقفه گذرونده بودم الان نزدیک دو سالی میشه که با معزل لعنتی بیکاری روبرو شدهام. هر چند این شرایط اکثر جوونا تو ایرانه ولی حقیقتا این وضع زندگیم رو تلخ کرده و اعتماد به نفسم رو به شدت پایین آورده. بنابراین الان که 28 سال سن دارم فکر میکنم دیگه دارم به جایی میرسم که نباید بی گدار به آب بزنم و قدمهایم رو تو زندگی محتاط تر بردارم. برای همین هم دیگه جای اشتبه ندارم تو زندگیم چرا که یه قدم اشتباه میتونه سه چهار سال زندگیم رو عقب تر از این پیش ببره.
الانم وضعیتم مثل یه کشتی طوفان زده شده که وسط اقیانوس و هر بادی بیاد یه طرف میبره و منم موندم ببینم زندگی برام چی رقم میزنه. گاهی هم به چیزی که دوست داری برسی هرچقدر هم تلاش کنی نمیشه که نمیشه حالا نمیدونم خواست خدا و تقدیر یا انرژی های متافیزیک
[/quote]

سلام دوست عزیز. به نظر من می‌تونید برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید ،بعضی‌ از رشته‌ها احتیاج به سابقهٔ کار نداره، اگه از یک دانشگاه معتبر مدرک گرفته باشید و زبانتون هم خوب باشه با توجه به سنتون شانس بالائی برأی گرفتن اقامت اونجا دارید. موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، farrokh33 ، ella 2018 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط gbtm - 2017-06-04 ساعت 06:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان