کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-04 ساعت 11:33)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-04 ساعت 10:11)فافافا نوشته:  
(2017-06-04 ساعت 08:43)mostafa2017 نوشته:  1- متاسفانه اطلاعی ندارم. "شاید" ظرف 1-2 روز
2- گفته شده احتمالن تا پایان این ماه دادگاه نتیجه رو مشخص بکنه

انرژی مثبت یادتون نره

ببینید روراست باشیم اگر دادگاه بخواهد ممنوعیت 90 روزه ایجاد کنه یعنی همین الان ایجاد کنه بهتر از فردا هست.حداقل تا پایان ماه سپتامبر زمانی باقی می مونه ولی اگر پایان ماه جون ایجاد بشه سه ماه بعدش یعنی آخر سپتامبر و پایان لاتری 2017 من واقعا این تنشها خستم کرده ولی کورسوی امیدی هم دارم به قول سعدی دست ما کوتاه و خرما بر نخیل. فقط یک امیدواری می تونه ما رو قبل از اعلام نتیجه آرامش بده. فقط بچه های که اخبار و اطلاعات قوی تری از منابع معتبر دارند می تونند اطلاع بدهند. البته ما از واقعیتهای قانونی هم بی اطلاع هستیم مثلا نمی دونستیم حتی اگر حوزه 4 و 9 هم رد کنه دادگاه عالی می پذیره یا نه یا اصلا تو این زمان کوتاه چطور می خواه تصمیم بگیره و خیلی سوالهای دیگه. الان هم که حوزه 9 جواب نداده و آیا اصلا جوابش مهم است. چون معلوم شد جواب حوزه 4 اهمیتی نداشت. اینها همون خلل قانونی هست که ما از اون نا مطلع هستیم.

تعجب میکنم از شما دوست عزیز. مگه تا الان روراست نبودیم!!! حرف شما صحیح و همه ماها خسته شدیم از این کش و قوس. متاسفانه وقتی پرونده به جلو حرکت میکنه تفسیرهای قانونی اون هم بیرون میاد. نمیشه از قبل پیش بینی کرد. متاسفانه شما مثل اینکه پستهایی که اینجا به اشتراک گذاشتم رو مشاهده نکردین. الان دیگه صحبت سر اینکه کی اجرایی بشه نیست. صحبت سر اینه که (1) نباید اجرایی بشه چون زمانش گذشته. (2)این دستوری غیرقانونی است و هیچ مبنای امنیتی ندارد. (3)دولت اگر میخواست و واقعن اعتقاد به بررسی شرایط صدور ویزا داشت میتوانست تاکنون این کار را انجام دهد (4)به نظر میرسه دولت فقط میخواد 3 ماه محدودیت اجرا بشه، حالا زمانش مهم نیست و اینم نکته ای بود که کارشناسان بهش اشاره کرده بودند و تاکید کردند که با ادعای دولت همخوانی ندارد.

پس نگران نباشید. من پایان خوشی رو برای این ماجرا حدس میزنم. هرچند قبول دارم که خیلی همگی اذیت شدیم. ولی یادتون باشه نباید ناامید بشیم و اگه واقع بین هم باشیم چاره ای جز امیدواری نداریم. تاکنون رو صبر کردین این مدت باقی مانده تا پایان ماه جون همه چیز رو روشن خواهد کرد. پس این مدت باقی مانده رو هم صبر کنین.

انرژی مثبت یادتون نره

مصطفي جان با شما موافقم البته يه نكته هم اضافه كنم كه نظر شخصي خودم هست و اونم اينه كه ترامپ تا يه كار ديگه ايي ميخواد انجام بده سعي ميكنه نظر همه رو به جهت ديگه اي جلب كنه و مشغول موضوع ديگه اي بشن تا بتونه كارش رو انجام بده و يا خودش رو از منجلابي كه گير كرده خلاص كنه مثل داستان الان كه از اگريمنت فرانسه خارج شده و كلي منتقد داره و يا داستان ديوار مكزيك كه با همين بن٢ سعي كرد اون رو هم يه جور ماست مالي كنه( البته نظر شخصي منه) از طرف ديگه هم ترامپ اطمينان داشت تو شعبه ٩ هيچ شانسي نداره و فقط ممكنه شعبه ٤ به نفعش راي بده كه اينطور نشد و از اونجايي كه ميدونه حدودا راي شعبه ٩ چيه فعلا داره دست پا ميزنه بلكه شايد بتونه كاري انجام بده كه اول از هر چيز اميدوارم كه موفق نشه و دوم تا الان كه ديدم تو امريكا شخص رئيس جمهور هم تافته جدا بافته نيست و قانون براي همه يكي هست حتي من مهاجر كه هنوز وارد خاك امريكا نشدم
پس راستش بايد بگم جاي جمله معروف فرزاد عزيز اينجا كمي خالي بنظر ميرسه كه بياد بگه كه پرونده اين بن٢ هم بسته هستش و ترامپ كار به جايي نميبره
دوستان عزيز بقول مصطفي گل برادر عزيز و خوبم "انرژي مثبت يادتون نره"
پاسخ

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط onasiss - 2017-06-04 ساعت 12:12
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان