کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان، من یه سری حدسیات دارم که مستند نیست و مبتنی بر تحلیل های شخصی خودمه:

1- دادگاه عالی پیش از این هم سابقه داشته که بر خلاف نظر رییس جمهور، رای صادر کنه... آخرین نمونه اش یکی دو سال پیش، حکم اوباما رو رد کرد.

2- حتی اگه دادگاه عالی بخواد یه جورایی دل دولت رو به دست بیاره، به نظر من فقط اکتفا میکنه به تایید اون قسمت از حکم رییس جمهور که برای پذیرش "مهاجران" محدودیت قائل شده بود. اینطوری دادگاه یه راه حل میانه و محافظه کارانه رو پیش گرفته، به این معنی که نه برخلاف قانون اساسی عمل کرده و نه کامل روی دولت رو زمین انداخته و دولت هم جلوی طرفدارهاش میتونه ژست یک برنده نسبی رو بگیره...

3- البته رییس جمهور با یک اقدام دیگه میتونه به طرفدارهاش نشون بده که به وعده های ضدمهاجریتش عمل کرده و اون اینه که از اکتبر امسال کلا دیگه لاتاری رو برگزار نکنه و یا اینکه سهمیه این چند کشور رو حذف کنه. فارغ از اینکه این کار چقدر به تایید کنگره نیاز داره و پروسه قانونی اش چقدر طول میکشه، این حسن رو برای دولت داره که هیچ دادگاهی نمیتونه مدعی بشه که چرا لاتاری رو برگزار نمی کنی؟ البته با توجه به سیاستهای ضد مهاجرتی دولت، کماکان برای من عجیبه که چرا دولت تا الان هیچ حرفی برای محدود کردن لاتاری های 2019 به بعد نزده.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، شهرادلیلا ، bah90 ، fn_glor

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط alo - 2017-06-04 ساعت 19:44
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان