کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-05 ساعت 01:00)Moh.Bahrami1989 نوشته:  نميخوام خودخواه باشم و تو اين شرايط كه هركدوم نگراني خاص خودتونو داريد و منم با پوست و استخون اين شرايط رو حس كردم باعث  رنجش بشم ولي واقعا يكم الان  وضعيت عجيبي دارم .
من الان دارم با ويزا  برميگردم ايرزن ولي  باز اين خبراي دادكاه عالي شروع شد و ...

بچه ها ممكنه يه موقع اصلا اينا ب نوعي شيفت كنن به همون دستور يك و كلا  كسايي كه ويزا دارن هم شامل يه بن بشن و  همه چيز بره بر فنا؟

من واقعا شرايط امريكا رفتن رو تا ٤ ٥ ماه ديكه ندارم. خواهش ميكنم اكه امكانش هست يكم منو راهنمايي كنيد.ممنون.

در مورد ریسک فرمولی هست که به زبان ساده این میشه:

مقدار ریسک= میزان احتمال ریسک X هزینه ریسک

یعنی اینکه اگه میزان احتمال برگشت به فرمان اول فقط 1 درصد باشه، باید ببینید هزینه ای که شما در قبال این بدشانسی میدین چقدر هست... اگه این بدشانسی برای شما خیلی گرون تموم میشه، طبیعیه هر چقدرهم که میزان احتمال ریسک کم باشه، باز هم حاصلضرب عدد بزرگی میشه... ولی اگر خیلی برنامه زندگیتون رو بر روی مهاجرت تنظیم نکردین، به ریسکش می ارزه...
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، hosseinkht ، mulan1979

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط alo - 2017-06-05 ساعت 01:36
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان