کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-05 ساعت 16:33)minaz00 نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 16:26)mostafa2017 نوشته:  خوب مثل اینکه بازی داره واقعن به روزهای آخرش نزدیک میشه. امروز صبح ترامپ در یک سری توئیتهای رگباری به اخبار روز گذشته مدیا واکنش نشون داد. او دیروز برای اولین بار واژه travel ban رو بکار برد. کلمه ای که دولت و مشاورانش هرگز استفاده نکرده و تاکید هم داشتند که این ban نیست. حال، مثل اینکه ترامپ از اخبار رسانه ها و واکنش گسترده اونها به این امر عصبانی شده، صبح امروز سری توئیتهایی رو منتشر کرد که به نظر میرسه آخرین تلاشهای او برای تحت تاثیر قرار دادن دادگاه عالی است. به نظر میرسه اخباری که از طریق مشاورانش به او میرسه موید ناکامی او در دادگاه عالی باشه و برای همینم دیگه داره هر کاری انجام میده تا بتونه حرف خودشو به کرسی بشونه. اینو برای این میگم چون بعد از دادگاه اول و سری توئیتهای اون که علیه اش در دادگاه استفاده شد، او به توصیه مشاورانش در این باره دیگر کمتر سخن گفته بود. حال به نظر میرسه اخبار خوبی به گوشش نمیرسه و برای همین به نوعی زده سیم آخر و با این سری توئیتهاش سینی طلا رو به وکلای شکات دو دستی تقدیم کرده. بی خود نیست که وکلا از او خواسته بودند بیشتر صحبت و توئیت کنه، مثل اینکه حرف گوش کرده و به قول وکلا بهترین هدیه در دادگاه رو تقدیم کرده.

دیروز بعد از خوندن نظر قاضی گورسچ درباره دادگاه، بار اول خوشحال شدم و بعد از مدتی هم با خودم فکر کردم این جمله مثل تیغ دو لبه هست و منظور اون میتونه در جهت تایید نظر دولت هم باشه. برای همین هم نظر اون رو در قسمت "نظرات شکاک" برای خودم تقسیم بندی کردم و نه افرادی که 100% عقیده آنها مشخصه. حال، با این توئیتهای دم صبحی فکر میکنم میتونم نظراون رو به قسمت 80% مثبت علیه دستور اجرایی منتقل کنم (حالا 20% میذاریم محض احتیاط به کنار).

* راستش دلم نیومد توئیتی برای دوستانی که احیانن دسترسی ندارند  از دست بره، برای همین همشو گذاشتم.
** اگر خواستین به این پست ریپلای بزنین لطفن عکسها رو در ریپلای پاک کنین که پست طولانی نشه.
*** برای اینکه پست بیش از این طولانی نشه نظر کارشناسان رو که رگباری دارند توئیت میکنم در پستهای بعدی به اشتراک میذارم.

با تمام این صحبتها، دلیلی برای نفرستادن انرژی مثبت شما نیست (اینکه دیگه کار رو تموم شده بدونیم) و همچنان در این مسیر تا رسیدن به هدف به یاری سبز پرانرژی مثبت شما نیازمندیم.

انرژِی++++++++++++یادتون نره

ممنون
نظر قاضی گورساچ چی بوده در مورد دادگاه و حکم؟الان چه طور میشه نظرشو به نفع مخالف های دولت تفسیر کرد؟

خواهش میکنم. راستش این نظر منه، شایدم درست نباشه. او گفته بود که به قانون عمل میکنه و خوشحاله که بسیاری از کیسها در دادگاههای پایینتر به سرانجام میرسن و فقط تعداد محدودی به دادگاه عالی مراجعه میکنن. نتیجه گرفته بود که پس سیستم قضایی ما بدون مشکل داره کارشو انجام میده. اینجاش من مشکلی نداشتم باهاش و اتفاقن گذاشتم سمت مثبت قضیه. اما نیمه دیگه اشو به شک انداخت منو که گفت به "قانون" عمل میکنه. حتمن اطلاع دارید که بزرگترین چالش وکلا در این دادگاه اینه که آیا باید به سخنان ترامپ قبل از انتخابات برای این پرونده رجوع کرد یا خیر. چون در قانون همچین چیزی نداریم و این مهارت و چگونگی نوشتن دادخواست و دفاع از پرونده توسط وکلاست که میتونه قضات رو راضی به شنیدن این نکته کنه که ترامپ از "قصد و نیت" اصلیش که همانا منع ورود مسلمانان هست در این حکم استفاده کرده. حال نگرانی من این بود که نکنه منظور قاضی گورساچ همین بوده باشه که به قانون عمل کنه و نه ورای آن (نیت/قصد/انگیزه و کامنتهای ترامپ و مشاوران).

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط mostafa2017 - 2017-06-05 ساعت 17:51
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان