کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-10 ساعت 18:47)fb2016 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 18:34)mostafa2017 نوشته:  
(2017-06-10 ساعت 17:00)فافافا نوشته:  آقا مصطفی نوشته های شما همیشه برای ما دلگرم کننده بوده و هست. از طرف خودم از حسن افکار شما تشکر می کنم. و شخصا دوست دارم از شما یک درصد شانس داشته باشم، چون در این خصوص مطالعه شما قطعا بیشتر بوده است.اگر امکان دارد یک عدد به عنوان شانس بفرمایید.

ممنون و نظر لطف شماست. حقیقت رو بخواهید درباره همچین مورد حساسی که تا روز دادگاه و بسته به چگونگی دفاع طرفین ممکنه اتفاقات دیگری بیوفته، حدس درصد زدن کار سختیه، به خصوص که ما با دو اتفاق متفاوت رو به رو هستیم. اول نظر 4 قاضی و بعد اگه تایید شد نظر 5 قاضی. اما من روی نظر 5 قاضی سعی میکنم که نظر خودمو بدم. "پایینترین" درصدی که میشه به این مورد داد از دید آمار به نظر من 51 درصد به نفع ماست (اون یک درصد شانس به نفع ما خودش کلی حرف برای گفتن داره و جای امیدواریه). اما براساس مقالاتی که تاکنون خوندم، نظر حقوقی کارشناسان موافق و مخالف حکم و بعد از توئیتهای ترامپ، اگه اتفاق خاصی تا روز دادگاه نیوفته فکر میکنم بالای 80% ما شانس پیروزی داریم (هرچند حتا یک مقاله در جهت موافق ترامپ هم پیدا نکردم) حال باید منتظر ماند و دید در روز دوشنبه ترامپ با قضات چه گفتگویی خواهد داشت. همانطور که گفتم این نظر منه و ممکنه اشتباه هم باشه. اگه دوستان دیگری هم مقالات دیگری رو خوندند که میتونه این درصد رو بالا و یا پایین کنه خوشحال میشم نظرشونو اینجا به اشتراک بگذارند.

از طرف دیگه امیدوارم قبل شروع دادگاه عالی، نظر دادگاه ناحیه 9 هم در جهت مخالفت با دستور اجرایی منتشر بشه (خیلی آرزوی خوش بینانه ای هست). منتظر نتیجه اون دادگاه تو ابتدای هفته قبل بودیم که نشد. این هفته سومه و امیدوارم این هفته منتشر بشه و حداقل خیرش به دادگاه عالی برسه.

انرژِی مثبت یادتون نره

با تشكر از شما به خاطر وقتي كه براي تحليل خبرا گذاشتيد
ببخشيد دوشنبه قراره فوريت برقراري مجدد حكم بررسي شه؟؟

خواهش میکنم. بله، قراره دادگاه عالی تصمیم بگیره که این پرونده رو قبل از تعطیلات سالیانه اش که اول جولای شروع میشه در دادگاه مورد بررسی قرار بده یا خیر که برای بررسی اون به رای مثبت 4 قاضی از 9 قاضی نیاز هست.

انرژِِی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: fb2016 ، mulan1979 ، bhb32 ، فافافا ، شهرادلیلا ، hesgan ، fn_glor

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط mostafa2017 - 2017-06-10 ساعت 19:02
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان