کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-06-27 ساعت 20:58)Moh.Bahrami1989 نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 20:40)Yashita نوشته:  
(2017-06-27 ساعت 19:14)شهرادلیلا نوشته:  ممنون از اطلاع رسانی شما دوست عزیز
ولی برای من یه ابهامی پیش آمده
در مورد سوم می فرمایید که متقاضی گرین کارت لاتاری نه!
اما در مورد ۱۰ می فرمایید کسی که ویزای معتبر داره ok
خب حالا منظور اینه که کسیکه ویزای لاتاری رو گرفته برای ورود به آمریکا مشکلی نداره اما با درخواست گرین کارتش موافقت نخواهد شد؟ چون با ویزا لندینگ میکنه اما صدور گرین کارت عملا میفته تو اجرای حکم.
اینجا متقاضی گرین کارت لاتاری یعنی چه؟
یعنی بچه هاییکه تو پروسه ap هستن یا ویزا دارن اما لندینگ نکردن هنوز، از گرین کارت خبری نیست؟ چون همونطور که می دونیم ویزا به تنهایی کافی نیست و شما باید لندینگ هم بکنی تا گرین کارت رو بگیری؟
من فکر میکنم بازم باید صبر کنیم، این دستور در مقام اجرا ریزه کاریها و استثناعات زیادی داره و به این سادگیا نیست.

دوست عزیز کسانی که ویزای معتبر در دست دارند یا ویزاشون تا 72 ساعت دیگه صادر میشه گرین لایت هستند یعنی مشکلی نیست
پس اونکسی که ویزای لاتاری رو گرفته (ویزا نه صرفا برنده شدن) مشکلی نداره، اما کسایی که در صف انتظار مصاحبه هستند و... امکان داره که آفیسر مخالفت کنه و بهشون ویزا نده.
کلا انشالله تشریف میارید آمریکا می بینید، تو سیستم اداری آمریکا، هرجایی، ابدا تعریف پروسه وجود نداره کلااااااااااااااااااا همیشه هم میگن کیس با کیس فرق داره! حتی اگه مثلا 2 تا کیس لاتاری باشه یا... این بندی که من گذاشتم منظورش چیزیه که بالاتر عرض کردم. برای برندگان لاتاری ضمانت ارایه ویزا نیست!

با تمام وجودم امیدوارم همینطوری باشه که شما میگید.
من یکی که میخوام هفته دیگه بیام بیست روز آمریکا و پروسه گرین کارت رو به جریان بندازم. دیگه واقعا نمیکشه اعصاب و روانم.
امیدوارم فقط همونطور که شما میگید تو این یه هفته اتفاق عجیبی نیفته.

به سلامتی وارد آمریکا میشدید حتما. نگران نباشید
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط Yashita - 2017-06-27 ساعت 22:09
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان