کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-08-29 ساعت 00:29)farrokh33 نوشته:  
(2017-08-28 ساعت 23:13)yami نوشته:  
(2017-08-27 ساعت 23:26)farrokh33 نوشته:  با سپاس از پاسختون
این بزرگ بینی ما ایرانیان که میفرمایید برمیگردد به گذشته تاریخ مان زمان داریوش وکورش بزرگ هخامنشی که ایران ابر قدرت بزرگ دنیا بود (فقط با مطالعه منشور کوروش میتوان به آزادگی وعظمت افکار این ایرانی پی برد

فرخ جان
در قرن بیست یکم، با اینهمه تکنولوژی از کاغذ و قلم و چاپ گرفته تا اینترنت و کامپیوتر و رسانه ها و سیستمهای ثبت و ضبط صدا و تصویر، سیاستمداران و حتی عامه مردم خیلی راحت یک چیزی میگویند و بعد میزنن زیرش و اصلا در عمل بگونه دیگر عمل میکنند!!
حالا به من حق بده، من چطور یک لوح گلی مال ۲۵۰۰ سال پیش رو باور کنم  Shy  Sad  Sad  Sad

سلام دوست عزیز من به شما حق میدم که به همه چیز شک کنی وهمه چیز رو زیر سوال ببری نمیدونم الان درچه رده سنی هستید اگر زیر 30 سال باشید ودارای تحصیلات دانشگاهی وتقریبا بیکار وبدون پشتوانه . من هم جای شما بودم دیدگاهم شاید از شما بدبینانه تربود وبه همه چیز حتی تاریخ مدون با دیده شک وتردید نگاه میکردم آرزو میکنم درسالهای پیش رو به واقعیت ها برسیم .از صمیم قلب آینده بسیارزیبا وهمراه با موفقیتهای روزافزون برایتان آرزو میکنم.تندرست وشاد باشید

بیشتر فاکتورهای شما در مورد من صدق نمیکند ولی کماکان به critical thinking واقعا معتقدم.
یا بزبان دیگر اگر یک بیگانه از من بپرسد که علیرغم اینهمه تضاد ثبت و ضبط شده در گفتار و کردار در تاریخ چندین صد ساله جامعه ایرانی (و ایضا جامعه جهانی) چطور و چرا باید به اصالت و اعمال شدن قوانین منشور کوروش در ۲۵۰۰ سال پیش که اطلاعات فعلی ما در موردش به نسبت بسیار کم و گاها امیخته با اغراق و افسانه هست، باور دارم، پاسخی برایش نخواهم داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، bhb32 ، soruosh

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط yami - 2017-08-29 ساعت 02:14
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان