کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-08 ساعت 22:55)nargol1990 نوشته:  @ostokhan@ تو تصمیمت جدیه ک ثبت نام نکنی امسال اگر ثبت نامی بود؟

اگر جدی هستی میشه بگی چرا؟؟
و واقعا استدلالت چیه؟؟

میدونی میپرسم چون چند ساله داری ثبت نام میکنی و چند ساله تو این پروسه هستی...چی شد ک به این فکر افتادی؟

منم دارم فکر میکنم بهش!

خب اولا فرزاد خطاب کنی تا استخوان ممنون میشم.
آره سال آخر بود که شرکت کردم 2018.
اولا لاتاری به من نیومده و ظاهرا خوش شانس نیستم. 5 سال شرکت کردم.
روحیات و خلقیات کاربران دیگه رو نمیدونم. ولی وقتی لاتاری شرکت میکنم دیگه نمیتونم فوکوس کنم بر زندگی اینجا. یعنی نمیتونم تصمیمات جدی و یا گامهای مهمی بردارم و وقتی شانسی برام ایجاد بشه از دست میدم به این دلیل که مداوم پیش خودم میگم شااید شاید لاتاری قبول شدم. نمیتونم با یه دست دو تا هندوانه بردارم. یعنی هم اینطرف زندگیم رو با برنامه ریزی پیش ببرم و هم به لاتاری فکر کنم
والا تا همین الانشم حس میکنم این مساله زندگی منو عقب انداخت و نمیخوام زندگی رو روی لاتاری که سرابی بیش نیست بسازم. حالا شاید این حرفها برای مابقی افراد مسخره بنظر بیاد و بگن که چی داری میگی و شما زندگیت رو جلو ببر و همزمان لاتاری شرکت کن. ولی خدایی من نمیتونم اینطور پیش ببرم. منی که تو هیچ مرحله از زندگی وقفه نداشتم الان دو سال دارم درجا میزنم . یه مدل 1989 قراضه شدیم Big Grin
سعی میکنم از طریق تحصیلی اقدام کنم البته باز برای امریکا نه. توفیقی بود و خدا خواست شاید برای تحصیل به اروپا و یا کانادا و استرالیا اقدام کردم.
کلا آمریکا برای ما نقش همون سراب داره و حقیقتا زندگی برای یه مهاجر تو امریکا به مراتب سخت تر از اروپاست.
البته نمیدونم برنامه شما چیه و امیدوارم بتونی لاتاری رئ همراه با زندگی اینطرف جلو ببری
پاسخ
تشکر کنندگان: nargol1990 ، farrokh33 ، jalayevatan ، shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-09-09 ساعت 00:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان