کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-09-26 ساعت 15:26)javadth نوشته:  
(2017-09-25 ساعت 09:20)babisondes نوشته:  اقا و خانوم
من دو ساله اینجام ، تو یک جمله بگم ، گشتم نبود نگرد نیست.
گول اسم اینجارو نخورین، لااقل اگه فکر مهاجرت دارین به کشورهای خوب مهاجرت کنین، من اینجا  دارم همه چیزو از نزدیک میبینم، بخدا خبری نیست، اسمش فقط بزرگه . از بس مهاجر از همجا اومده و فرهنگا قاطی شده که همه بی فرهنگ شدن.
چون سختی کشیدم و میکشم دلم واسه همه میسوزه که بخان ادامه زندگیشونو به فکر اینجا باشن، تو دنیا کشورهای بهتری هست . خدا بهتون رحم کنه اگه بفکر اینجایین.

زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد

این روزا وقتی بیشتر فکر میکنم و مستندهای زندگی در آمریکا رو میبینم به این نتیجه میرسم که بله آمریکا یوتوپیا نیست و هزاران مشکل داره

توی همه شاخص های جهانی مربوط به کیفیت زندگی هم اکثرا از رتبه 10 به بعد رو داره ، اما انسان به امید زندس ، ادمایی که هنوز نرفتن و ندیدن چراغ امید توی دلشون روشنه ، آدمای قوی هستن که با همه تعاریفی که کسایی که رفتن تعریف میکنن بازم ناامید نمیشن و میخوان برن و زندگی جدیدی بسازن

این کشور خودش از 52 کشور و 1000 ملت تشکیل شده ، این انتخاب ماست که زندگی رو بهتر میکنه و اینکه هر کسی از زندگی دقیقا چی میخواد

تو همین ایران خودمون که آدم اینهمه اذیت میشه اگر یه دوچرخه برداره و بره دور مملکت رو بگرده یا یه کوله پشتی و هیچ هایکینگ کنه شاید اصلا اذیت نشه ، یا حتی برای همیشه خودش رو به بیخیالی بزنه

ولی برای بالا رفتن باید تلاش کرد بعضی وقتا باید دست یکی رو گرفت بعضی وقتا باید پای یکی رو کشید ، بعضی وقتا هم باید با لگد زد تو صورت یکی دیگه
متاسفانه از 200 کشور جهان 190 تاش اصلا مناسب زندگی برای افراد کمال طلب نیستش ، ادمی که کمالطلب باشه همه جا اذیت خواهد شد

“زندگی رسم خوشایندی است
زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ
پرشی دارد اندازه عشق
زندگی چیزی نیست که لب طاقچه عادت از یادمن و تو برود
زندگی جذبه دستی است که می چیند
زندگی نوبر انجیر سیاه در دهان گس تابستان است
زندگی بعد درخت است به چشم حشره
زندگی تجربه شب پره در تاریکی است
زندگی حس غریبی است که یک مرغ مهاجر دارد
زندگی سوت قطاری است که درخواب پلی می پیچد
زندگی دیدن یک باغچه از شیشه مسدود هواپیماست
خبر رفتن موشک به فضا
لمس تنهایی ماه
فکر بوییدن گل در کره ای دیگر
زندگی شستن یک بشقاب است
زندگی یافتن سکه دهشاهی در جوی خیابان است
زندگی مجذور اینه است
زندگی گل به توان ابدیت
زندگی ضرب زمین در ضربان دل ما
زندگی هندسه ساده و یکسان نفسهاست”

داداش همه اینا رو که گفتی درست
ولی داری اشتباه میزنی
آیا به نظرت ایرانی جماعت معنای واقعی زندگی رو فهمیده که این همه در مورد زندگی نوشتی؟؟ زندگی واژهایست که برای ما تعریف نشده ست و مداوم تو فکر فردامون هستیم و از امروزمون غافل
از صبح خروس خون تا بوق سگ برو سگ دو بزن برای نهایتا 2 تومن. بعدش هم مثل سنگ بیفت و برو برای راند دوم که فرداست

این تازه برای خوش اقبال ها هستش که شاغلن. برای جماعت بیکاری مثل من که فقط نفس میکشیم و شب و روز رو میگذونیم. بهتره همش نزنم که بوش اینجا رو برمیداره.
البته کار کردن همه جای دنیا هست حتی بیشتر از ایرانن منتهای مراتب دیگه اینهمه استرس و عدم امنیت شغلی که از بیخ گوش همه میگذره رو اونا ندارن. فکرشون ازاده و آخر هفته تلافی خسشتگی طی هفته رو در میارن
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61 ، jalayevatan ، dv2017 ، farrokh33

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-09-26 ساعت 15:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان