کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-10-04 ساعت 04:04)Neha نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 15:07)bhb32 نوشته:  
(2017-10-03 ساعت 14:11)farrokh33 نوشته:  سلام دوست عزیز
شما خودتون دیدید که اکسپایر ویزاشون 6ماهه است ؟ اگر اینطور است پس قانون تغییر کرده چون تا تابستان گذشته که 3ماهه بوده .
یک نکته:وقتی آفیسرتایید کرد که ویزای شما یکضرب است میتونید همون موقع ویزا رو نگیرید وتا3ماه فرصت دارید برید سفارت وتوی پاسپورتتون ویزا رو بزنید (برخی افراد میبینند همراهشون مثلا همسرشون کلیرنس خوردن .ویزا رو نمیگیرند تا همراهشون هم کلیر بشن وباهم ویزا بگیرند)از موقعی که ویزا توی پاسپورت زده میشه 3ماه فرصت دارید تا وارد خاک آم ر یکا بشید

بله من چون خودم همه كاراشون رو انجام دادم ديدم
درضمن طوري كه من براشون برنامه ريزي كرده بودم تو ماه فوريه مصاحبه شدن ولي چون نمي خواستن اون موقع برن افسر برگه صورتي بهشون داد
تو ماه جون پاسپورت ها رو داديم بردن ويزاشون رو پيك آپ كردن. يني 4 ماه بعد
سلام دوستان عزيزم راستش اينجا نقل قول در نقل قول زياد شد من نميدونم دقيقا اين نظر كدوم يك از شما عزيزان بود كه اگر كسي همراه همسر بوده و يكيشون ويزا نگيره نفر دوم هم درخواست ميكنه كه منتظر بمونه تا باهم بگيرن و از اون موقع سه ما فرصت داره بره  ويزاش رو بگيره اين دقيقا اتفاقيه كه براي كيس پدر مادر من افتاده شما مطمئنين الان اگر مادر من برن ابوظبي ميتونن ويزاشون رو بگيرن؟

سلام اگر مادرتون یکضربی بودن همین الان میتونند برن وویزاشون رو بگیرند ولی اکسپایر ویزاشون 3ماهه است یعنی از زدن ویزا توی پاسپورت 3ماه فرصت دارند وارد خاک آم ر یکا بشن
پاسخ
تشکر کنندگان: Neha

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط farrokh33 - 2017-10-04 ساعت 15:00
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان