کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-10-18 ساعت 19:33)ostokhan نوشته:  💠خانوم رایس وزیر سابق خارجه آمریکا میگوید در بچگی پدرم همیشه از کنار کاخ واشنگتن من را به مدرسه میبرد و میگفت اینجا محل کار آینده توست و عکسهای کاخ سفید را در اتاقم نصب کرده بود

💠خانم کیت وینسلت بازیگر نقش رز در فیلم تاییتانیک وقتی به خاطر زیبا بازی کردن نقشش جایزه اسکار را میگیرد
میگوید هروقت بچه بودم در حمام شامپو را بغل میکردم و میگفتم و تصور میکردم جایزه اسکار است ؛ اشک از چشماش سرازیر میشود و میگوید اما این دیگه واقعا شامپو نیست و جایزه اسکاره

💠چند وقت پیش یه روزنامه انگلیسی داشتم میخواندم تیتر زده بود از زلاتان ابراهیموویچ بازیکن تیم ملی سوئد و پارس سنت ژرمن فرانسه که جدیدا یک خیابون در سوئد به نامش زده اند گفته بود
خواب تموم رویاها و موفقیت هایم را در بچگی هایم دیده بودم..

💠آقای هیلتون سرایدار یک هتل بود... و
تمام جوانی و نوجوانیش سرایدار بود
اما الان ٨۴ هتل هیلتون در دنیا داریم ! او یکی از بزرگترین هتلداران زنجیره ای دنیاست. 
حالا هیلتون آدم مسنی شده  . در یک مصاحبه از ایشون سوال میشود : 
تمام نوجوانی و جوانی سرایدار بودی چی شد که این شدی ؟
جواب میدهد : "من هتل بازی کردم!"
_آقای هیلتون هتل بازی چیه بگو ما هم به جای خاله بازی هتل بازی کنیم ؟!
در جواب میگوید :
تمام اون جوانی و نوجوانی که همه میدونند من سرایدار بودم وکیف مشتریا رو جابجا می کردم و ... اما شبها که رییس هتلم می رفت خونه 
من میرفتم تو اتاقش لباسامو در میاوردم لباسای رییس هتل رو می پوشیدم پشت میزش می نشستم و هتل بازی می کردم !

مدام تصور ذهنی من این بود که یکی از بزرگترین هتلداران دنیا هستم ...

حالا بعضی از ماها تو خلوتمون سرطان بازی می کنیم 
بعضی ها تو ذهنشون روزی چند بار دادگاه میرند . 
روزی چند بار ورشکست می کنند 
روزی چند بار چاقو تو شکمشون می کنند .
رابطه ی زیبا و عاشقانه مون رو تموم شده میبینیم
بچه ها و عزیزانمون رو از دست رفته احساس میکنیم
و خیلی وقتا نقش یه آدم شکست خورده، بی مسئولیت، نالایق، طرد شده، زشت ! و غیردوست داشتنی رو بازی کنیم ...
و البته ایرانی ها علاقه ی زیادی داشتند که در بچگی خاله بازی کنند!شاید واژه ی خاله زنک که این روزها بسیار استفاده میشود دلیلش همین بازی دوران کودکی باشد
درسته!

به قول مرد بزرگ انیشتین
انسان در نهایت شبیه رویاهایش میشود...

رویا های زیبا و نیک خواهی برای خود و دیگران
عالی بود، برای رسیدن هدف قلب پاک و فکر درست لازمه، بقیش خودش درست میشه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: saeed_gh ، msr839 ، dv2017 ، ostokhan ، fgh747

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط babisondes - 2017-10-20 ساعت 20:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان