کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-12-06 ساعت 22:28)farrokh33 نوشته:  سلام دوستان عزیز
این داستان فرمان مهاجرتی داره خیلی پیچیده میشه ازیکطرف ترامپ دست بردارنیست ومیخواد حرف خودش روبه اصطلاح به کرسی بشونه وازطرف دیگه این فرمان کاملا مغایر قانون اساسی ام ر ی کاست که میگه: هیچکس رو نمیشه به جرم اعتقاد به مذهب از ورود به آم ر یکا منع کرد.حالا پشت پرده سیاست چه خبره وچه آشی رو قراره برامون به پزندخدامیدونه.ولی تاحالا تاجایی که من استنباط کردم ازاین قراره اگر اشتباه میکنم دوستان تصحیح کنند.
1-دیوان عالی رای داده که تا وقتی دادگاه های پاینترنظرنداده اند فرمان مهاجرتی یعنی ban3بطورکامل اجرامیشود
توضیح اینکه دادگاه استیناف شعبه نهم وچهارم دراین هفته یعنی روزهای 6 و9 دسامبر شکایت های دولت برعلیه احکام دادگاه های هاوایی ومریلند رو بررسی وحکم میده اگر دادگاه های استیناف به نفع دولت حکم دهند شاکی ها به دیوان عالی پرونده رو ارجاع میدن واگر دادگاههای استیناف به نفع شاکی ها رای دهد دولت پرونده رو به دیوان عالی ارجاع میدهد ودیوان عالی 3تا6ماه بعدنوبت به بررسی پرونده ها میده و پرونده ها رو بررسی میکنه وحکم میده که این مدت احتمالا تابستان اینده خواهد بود وهمانطور که گفتم دراین مدت ban3بطورکامل اجرامیشه.
2-برای ban3گفته ها متناقض هست برخی میگویند
سه دسته میتونند ویزا بگیرند1-آنهایی که پذیرش بگیرند2-آنهایی که جاب آفرداشته باشند3-کسایی که فامیل درجه یک مانند پدر.مادر.برادر.خواهر.فرزند وهمسردرآمری کا داشته باشند
برخی میگویند:فقط به کسایی که پذیرش بگیرند اونهم با بررسی سختگیرانه ویزا تعلق میگیرد.وکسایی که حتی فامیل درجه یک داشته باشند هم نمیتوانند ویزا بگیرند مگرآنکه waiverبه آنها تعلق بگیرد
درهرصورت مانده ایم که چه کسی درست میگویدولی آنچه مسلم است اینکه فعلا ban3اجرا میشود
حالا دوستانی که مطلع هستند لطفا مفادban3را بطورکامل یکبار دیگر بنویسند تا ازاین تناقض رهایی یابیم با سپاس بیکران

آقا خدایی بخوای سر از اسرار کاءنات و آفرینش سر در بیاری راحتتر از بن موحنایی هستش
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، shahin61 ، farrokh33 ، American Darlin

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-12-06 ساعت 22:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان