کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-12-08 ساعت 11:57)afshin4749 نوشته:  به نظر میرسه که مهاجرسرا هم پس از سالها اطلاع رسانی و ارائه ی راهکارهای بنیادین و ارزشمند مهاجرتی به کشور آمریکا باید این بخش رو کم کم تعطیل کنه اونهم فقط بخاطر دستور ترامپ مبنی بر عدم ارائه مجوز ورود به خاک آمریکا برای ایرانیان!!!
امیدوارم این دستور به هر شکل ممکن از بین بره تا ما هر ساله شاهد ورود دوستان و مشتاقان زندگی در آمریکا باشیم!! بهرصورت خیلیها این شانس رو از دست دادند و البته خیلی هم کالای ارزشمندی رو از دست ندادند. اروپا نیز راه های بیشماری جهت مهاجرت داره که البته به نظر من هیچ فرقی نمیکنه. باید به عرض دوستان برسونم که آمریکا شاید یک زمانی آمریکا بود ولی حالا اونی نیست که همگان در تصاویر و ویدئوها میبینند!!! باور بفرمایید همش عین واقعیت نیست و گل و بلبل هم نیست !! شاید بسیاری از شما بگن که اگه بده چرا موندی و چرا رفتی؟ خوب نیست ولی نه اینکه با زندگی در ایران قابل قیاس باشه !!! من شخصا تصمیم دارم به اروپا مهاجرت کنم چراکه هم به ایران نزدیکتر و هم از نظر اقتصاد دست کمی از آمریکا نداره !!! سال 2016 آماری در مورد سطح زندگی و بهترین محل زندگی در دنیا تهیه شده بود که چند روز پیش اخبار اینجا داشت اعلام میکرد که در میان این شهرها 5 شهر از آلمان و 3 شهر از ایتالیا بهترینها از نظر سطح زندگی در دنیا بودن! من اینو نگفتم ، اخبار خود اینا اعلام کرد. در ضمن اعلام کرد که به دلیل مشکلات اقتصادی و نا پایداری مشاغل در آمریکا هر ساله تعداد از شهروندان آمریکا در کشورهای اروپایی تغییر ملیت داده و از سیتزین شیپی آمریکا دست کشیدن !! چی بگم دنیا خیلی شیر تو شیر شده !!!
سلام
میتونم بپرسم راه های بیشمار مهاجرت به اروپا چه مواردی هست؟
برخی کشور های اروپایی از جهاتی بهتر از آمریکا هستند و کلا زندگی در اروپا ریلکس تر هست و مردم با فرهنگ تری داره ولی خیلی عجیبه‌ که اینجا بگن اقتصاد اروپا بهتره. الان کشور های خوب اروپا نظیر سوئد بلژیک فنلاند اتریش نرخ بیکاری بالا دارند و فرانسه و ایتالیا که خیلی بدتره .واقعا بزرگترین مشکل اروپا برای مهاجرین کار هست. من خودم اینو تجربه کردم و دوستان‌ زیادی دارم که همینو میگن.
راستی اگه یادتون هست اسم اون شهر های ایتالیا رو که گفتید رو هم بگید
ممنون
لاتاري ٢٠١٣
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، farrokh33

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط amirhoseinc - 2017-12-09 ساعت 01:49

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان